[NEWS] Diesel Loverdose | perfumy i opinie
  • [NEWS] Diesel Loverdose

Nowy zapach dla Pań od marki Diesel. Nazwa to połączenie dwóch słów: "lover" i "overdose". Loverdose prezentuje się z materiałów prasowych bardzo ciekawie. Drzewny i przyprawowy, a to rzadkość wśród dzisiejszych kobiecych premier. Będzie to woda perfumowana. W linii znajdziemy też balsam do ciała i żel pod prysznic. Diesel Loverdose zadebiutuje na rynkach zachodnich w sierpniu.Wśród nut znajdziemy m. in. anyż,... Czytaj dalej... lukrecję, wanilię, mandarynkę, jaśmin, gardenię, ambrę i akord drzewny. Butelka ma przypominać serce przebite strzałą i być dostępna w 3 pojemnościach (35, 50 i 75 mL).

Liczę na damski odpowiednik męskiej Lolity Lempickiej.

EDIT 15/08/2011: Recenzja zapachu znajduje się tutaj

5 komentarzy:

  1. Mnie interesuje, ile kasy trzepiesz na reklamach?

    OdpowiedzUsuń
  2. I po co ten jadowity ton? Pisze to zarabia. Może Ty też byś się zajęła "trzepaniem kasy", a nie zaglądaniem komuś do portfela. Jeśli potrafi znaleźć sponsorów dla bloga to tylko jego sprawa i ludziom nic do tego.

    Osobiście uważam, że to wspaniała sprawa móc robić coś co sprawia wielką przyjemność i jeszcze trochę sobie przez to podreperować budżet.

    OdpowiedzUsuń
  3. 10 tysięcy złotych na tydzień. Zadowolony???

    OdpowiedzUsuń
  4. * Anonimowy 1. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

    * RóżWKamieniu. To wcale nie jest tak, jak myślisz. Prawda jest taka, że NMP nie zarabia. Ona po prostu nie przynosi strat, że tak powiem.

    * Anonimowy 2. Tak mało? 10 000 to ja w jeden dzień wyrabiam na tym blogu. :PPPP

    A swoją drogą... Jutro jest poniedziałek. Rano trzeba wstawać, a nie dywagować o zasobności portfela innych ludzi. Dobranoc.

    OdpowiedzUsuń
  5. powinieneś rozdawać wszystko dla swoich ukochanych czytelnikow

    OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz nie zapomnij się podpisać - choćby imieniem (zwłaszcza, jeśli oczekujesz mojej odpowiedzi).