One Direction You & I | perfumy i opinie
 • One Direction You & I

Perfumy marki One Direction znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl


Perfumy One Direction You & I

Najnowsze perfumy One Direction z pewnym opóźnieniem trafiły do Polski. You & I swój światowy debiut miało pod koniec 2014 roku. Od niedawna zapach jest i nad Wisłą.


Niestety, w moim prywatnym rankingu perfum marki One Direction zajmuje ostatnie miejsce. Stoi na dużo niższym poziomie od Our Moment i That Moment. Przede wszystkim jest wonią zdecydowanie bardziej płaską i niemrawą, choć spis nut ma imponujący. Znajdziemy tam orchideę, kwiat brzoskwini, gardenię, praliny, drewno sandałowe i kilka innych, ciekawych składników. Problem You & I polega na tym, że perfumy te pachną zupełnie inaczej niż wynikałoby to z lektury materiałów marketingowych.

Fotografia z klipu You & I

Zapach jest jednorodną pulpą, która pachnie niemal cały czas tak samo. Jest to słodka nuta kwiatowa obleczona w mały dodatek owocowego cukru. Początek trochę bardziej iskrzący za sprawą tanich cytrusów. Później płasko, płasko i płasko. W You & I nie dzieje się naprawdę nic. Poziom tego pachnidełka jest według mnie bardzo, bardzo niski.

Obrazu klęski dopełnia baza, w której akord kwiatowy zostaje doprawiony wonią piżmowego kurzu. W porównaniu do poprzednich perfum One Direction, te wypadają tragicznie. Wszystkim fankom zespołu polecam jednak wybór pomiędzy Our i That Moment, ponieważ You & I to niziny sztuki perfumeryjnej i totalna klęska. Przynajmniej według mnie.


Nuty: osmanthus, kwiat brzoskwini, mango, akord cytrusowy, orchidea, praliny, piżmo, drewno sandałowe, piwonia

Rok premiery: 2014 (w Polsce 2015)

Twórca: b.d.

Cena, dostępność, linia: woda perfumowana dostępna w pojemności 30, 50 i 100 mL

Trwałość: dobra, około 5-6 godzin

4 komentarze:

 1. Witaj Marcinie,
  mam pytanie nie w temacie : czy planujesz recenzję Fendi Furiosa?

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda wielka, ze tak slabo tym razem. Czy zgodzilibyście się ze mna, ze Chanel 19 pachnie jednak przede wszystkim roza? Takie dzisiaj odniosłam wrazenie, ale może jest ono subiektywne. Renata Wójs

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja chyba nie. Ale być może pod wpływem ciepła skóry, dnia lub chwilowej dyspozycji nosa można odnieść takie wrażenie. Dla mnie 19-stka to przede wszystkim irys i galbanum.

   Usuń

Pisząc komentarz nie zapomnij się podpisać - choćby imieniem (zwłaszcza, jeśli oczekujesz mojej odpowiedzi).