Maszyna z perfumami od Calvina Kleina | perfumy i opinie
  • Maszyna z perfumami od Calvina Kleina

Calvin Klein rusza na podbój paryskiego metra. 15 mililitrowe wersje zapachów są dostępne za skromne 10 euro, więc całkiem rozsądna cena dla mieszkańców znad Sekwany (w Polandii by kosztowały ze 100zł znając życie). A maszyna całkiem przaśna, taka batonikowa i taka swojska. Fajna.

Pomysł jak widać na filmie chyba się przyjmie. Wobec czego nie pozostaje nic innego jak tylko złożyć gratulacje specom od marketingu. Swoją drogą ja bym chciał maszynę z L`Artisanami. To byłoby coś wspaniałego.

2 komentarze:

  1. Patent z szafą naprawdę świetny. Co do cen w Polsce, to masz rację. Zarobki tu to 25-35% tych we Francji, a ceny perfum w takim Douglasie odpowiednio 200-250%. I jak tu żyć?? ;-)
    Ale jak może być inaczej w kraju, w którym wiekszość musi się dorobić w przysłowiowe pięć minut i rzadko kto planuje zyski w dłuższej perspektywie czasowej, ale na mnijeszych marżach. Cieszy, że takie sieci jak Rossman czy SuperPharma sprzedają markowe perfumy w normalnych cenach (nie wspomnę o niektórych sprawdzonych sprzedawcach na allegro). A za takie uważam 80-120 zł za 50 ml perfum męskich. W perfumerii sieciowej za to samo chcą ponad 200-250 zł, co jest masakryczne. A wracając do automatu Cleina, to mi by się marzyły nawet nie automaty, ale właśnie małe 15-30 ml flakony kompozycji niszowych. Takie maleńkie artisanki, tauerki, durbanki, lutensiki i co tam jeszcze.... A tak pozostaje polowanie na dekanty :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Małych Artisanków się doczekaliśmy (te serie po 15ml), Tauerków w formie 15ml będzie więcej niedługo ( na razie tylko URC), Lutensiki są też. Choć z dostępnością trudno. A szkoda.

    OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz nie zapomnij się podpisać - choćby imieniem (zwłaszcza, jeśli oczekujesz mojej odpowiedzi).