Ws. nowości i newsów ze świata...

Kochani, bardzo bym chciał zapewnić Wam na łamach Nie Muzycznej Pięciolinii dostęp do wszelkich najświeższych informacji, ale jest to niewykonalne z paru przyczyn.
Gdybym chciał informować na bieżąco o wszystkich nowościach to magazyn stałby się nieczytelny. Dużo łatwiej do tego celu nadaje się forma internetowego forum, ale takiego nie posiadam i posiadać nie będę.
Z tego też powodu informacji o nowościach radzę szukać na forum O Perfumach na gazeta.pl, bo forevermore79 odwala kawał dobrej roboty zbierając i wyszukując informacje z całej sieci. Ja po prostu nie mam technicznych możliwości do podawania tych danych.

Skupię się tylko na nowościach z Polski, które jestem w stanie podawać szybciej i dokładniej niż forevermore79 i stąd od dziś na Niemuzycznej tylko o wyjątkowych zapowiedziach będę wspominał.

Komentarze

 1. No i git. Mail doszedł? Kiedyś gdzieś tutaj pisałeś, że jak długo nie odpowiadasz to znaczy,że mail nie doszedł ,dlatego pytam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Całkiem bezpretensjonalny artykuł, (a nawet dwa) o zapachach i węchu w najnowszym "Przekroju", o niebo lepsze niż ten z "Forum". Nihil novi sub sole, ale czyta się przyjemnie.
  Miałam przyjemność z dr Hoffmann - kompetentna osoba, jeśli chodzi również o zupełnie nie "osmosocjologiczne" sprawy :)
  pozdrawiam,
  M.A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze pierwszy....dochodzisz tez pierwszy?Pewnie nie, no bo kto chciałby z taka larwa bladolica...?:(
  Koszmar nie magazyn.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie uprzejmości...Marcin, kochają Cię... :)

  ele

  OdpowiedzUsuń
 5. wypowiedzi co niektórych osób są żałosne po prostu.
  Nie przejmuj się tym Marcinie.
  chamstwo i prostactwo jest wszechobecne.
  nic na to nie poradzimy.
  J

  OdpowiedzUsuń
 6. żałosne co do jednej osoby

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać