Lady Gaga też będzie miała swoje perfumy

Jak donosi Pachnąca Salamandra Lady Gaga jednak zdecydowała się na swoje własne perfumy. Kooperacja z Coty ma przynieść namacalny rezultat dopiero w 2012 roku. Jak by nie było mógłby to być wielki zapach. Z drugiej strony fakt, że Coty macza w nim palca nie wróży niczego dobrego.

Puszczając wodze wyobraźni widzę kwaśne wiśnie, kadzidło, złocistą paczulę, może jakiś lekki pudrowy akord irysa w sercu i szczyptę białych kwiatów. Zapach bardziej w stylu Encens & Bubblegum niż Bois d'Encens. :) :P ;)

A będzie pewnie niezidentyfikowana pulpa słodkości i chemicznych piżm w końcówce... Choć sami przyznajcie- ma babka potencjał na ikrzaste perfumy.

Fot. z imstars.aufeminin.com

Komentarze

 1. Niech tylko nie idzie tą drogą co reszta "gwiazd" ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. No potencjał na coś oryginalnego jest duży, ale pewnie powstanie coś o dużym potencjale ... sprzedaży ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skarbku- obawiam się, że Gaga nie będzie miała nic do gadania w sprawie swojego zapachu, bo po pierwsze- nie będzie się jej chciało, a po drugie dostanie kasę i będzie siedzieć cicho. To będzie tak jak mówi Dominika- duży potencjał sprzedaży.

  CHOĆ może się myle, i Gaga postawi na swoim i chociaż będzie oceniać te kompozycje. W końcu dużo mają czasu na zabawę perfumiarze Coty.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać