Neoperfumeria GaliLu, ul. Mokotowska 63 (wejście od Wilczej), Warszawa

Najważniejsza rzecz- Neoperfumeria GaliLu na Mokotowskiej 63 jest głównie sklepem z pielęgnacją i makijażem a nie z perfumami. Piszę o niej, ponieważ oferuje jednak sporo perfum i, w przeciwieństwie do GaliLu Olfactory, pachnące wyśmienicie dezodoranty. Byłem tam może 3-4 razy, ale wystarczyło, żeby przekonać się, że w każdym miejscu, na którym czuwa duet Agnieszka Łukasik & Warynia Grela obsługa stoi na najwyższym poziomie.

Sam sklep nie jest duży, ale świetnie urządzony (zdjęcie przedstawia Neoperfumerię GaliLu w byłej lokalizacji na Burakowskiej). Białe meble to już charakterystyczny znak marki GaliLu i również na Mokotowskiej/Wilczej nie mogło go zabraknąć. Dla nas najważniejsze są jednak produkty pachnące jakie oferuje to miejsce. W całości dostępna jest linia Diptyque oraz Escentric Molecules. Oprócz nich znajdziemy wybrane inne zapachy (m.in Byredo i Eau d'Italie).
Smaczkiem, które sprawiło, że wspominam o tym miejscu są pachnące dezodoranty. Po pierwsze- fenomenalny produkt Aesop, który pachnie wetiwerem, ziołami i trawą cytrynową. Pisałem o nim tutaj KLIK. Poza nim dostępne są dwa produkty marki Erbaviva- cytrynowo-szałwiowy i grejpfrutowo-jaśminowy. Jest też dezodroant marki Rodial, ale nie pachnie szczególnie ambitnie- jakieś piżmowe owoce i to w bardzo dużym rozcieńczeniu. W sumie można uznać go za produkt niemal bezzapachowy.

Oprócz tych produktów znajdziemy w Neoperfumerii GaliLu linie pielęgnacyjne do produktów perfumeryjnych (m. in. Diptyque) oraz pachnące świece, olejki do kominków i zapachy do pomieszczeń. Polecam również makeup-ową markę Becca.

Neoperfumeria GaliLu
Adres: ul. Mokotowska 63 (wejście od Wilczej)
Otwarte: poniedziałek-piątek 11-19, sobota 11-15  
Marki perfumeryjne: Diptyque, Escentric Molecules oraz inne pojedyncze zapachy różnych marek; dezodoranty Erbaviva, Aesop i Rodial; oraz zapachy do pomieszczeń, świece i linie pielęgnacyjne do perfum.
Polecam przy okazji: Becca
Posiada wyróżnienie "Skrzydła Albatrosa".

Wszystkie fotografie z galilu.pl

Komentarze

 1. Ten jaśminowy dezodorant jest faktycznie fenomenalny. Szczególnie podczas upałów ratuje życie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę jaka piękna reklama sklepu.

  OdpowiedzUsuń
 3. *Anonimowy, jaśminowo-grejpfrutowy faktycznie jest niezły, ale i tak nic nie pobije deo Aesop...

  *Fqjcior- w którym miejscu?? Dezodorant Aesop jest faktycznie nieziemski a jakość obsługi jest bez zarzutu... Reszta to tylko rzetelne informacje o asortymencie z tego miejsca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dear Marcin,
  Is GaLilu' perfumery at Burakowska actually closed by now? I found this address at the websites of Diptyque and Parfumerie Generale, but as far as I got it from your blog, they moved from Burakowska 5/7 to another place?...

  Daria

  OdpowiedzUsuń
 5. Burakowska is closed. Perfums is still available in Koszykowa. Please see my map on the right side. GaliLu is pointed by blue sign.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać