Galeria Niuans, Al. Witosa 31, C.H. Panorama, Warszawa


Czasami perfumy niszowe pojawiają się w miejscach zupełnie niespodziewanych. Tak było wczoraj, kiedy przechodziłem się po najbardziej ekskluzywnych warszawskim centrum handlowych — Panoramie. Niestety, w niedzielne popołudnie większość miejsc jest tam zamknięta, ale Galeria Niuans ma wykupioną specjalną witrynę, w której prezentowane są zapachy pewnej niszowej marki (niedostępnej nigdzie indziej w Polsce). W samym sklepie nie byłem z tej przyczyny, ale wystawy obejrzałem dokładnie

Położona jest Galeria Niuans we wspomnianym wyżej centrum handlowym. Marką o jakiej mówię jest Esteban Parfums. Nie wiem, jak szeroka jest ich oferta, ale przy najbliższej wizycie sprawdzę. Oprócz tego sklep ten oferuje niszowe świece Cire Trudon.

Powiem więcej, oprócz warszawskiej lokalizacji, Galeria Niuans jest też w Krakowie. Dlatego dziś Mapa Pachnącej Polski wzbogaci się o dwie pineski. Niebieskie, bo w żadnym z tych miejsc nie byłem. Jeszcze.

Galeria Niuans
Al. Witosa 31, C.H. Panorama
Otwarte: pon-pią 11-19, sob 11-17
Marki zapachowe: Esteban, Cire Trudon

Wszystkie fot. z galerianiuans.pl

Komentarze

 1. O proszę. 5 minut ode mnie, a nie wiedziałam, że coś takiego tam jest.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ode mnie też rzut beretem, a od kiedy mieszkam w tej części Warszawy, pierwszy raz odwiedziłem Panoramę.

  Mnie zachwyca fakt, że nie mam w ogóle tłoku. W niedzielę w całym centrum oprócz mnie widziałem tylko dwie inne osoby. Mnóstwo galerii ze sztuką, mało typowych sklepów. Będę musiał zbadać to miejsce dokładniej.

  OdpowiedzUsuń
 3. off topic - polecam ostatni odcinek "criminal minds"


  da_markos

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać