Jest sprawa do Was...

Jak pewnie zauważyliście Nie Muzyczna nieco obumarła ostatnio. Nie bez przyczyny. Zająłem się innym swoim blogiem.

Nie chcę jednak rezygnować z pisania o perfumach, ale inne rzeczy też mnie kuszą.

Dziś postanowiłem, że nie będę prowadził dwóch blogów jednocześnie, ale całość znajdzie się tutaj, na NMP. Perfumy będą stanowiły około 60 % treści, a dalsze 40 % podzielę między: kosmetyki niszowe i kosmetyki pielęgnacyjne (20 %), architekturę (10%), sport i szeroko pojęty life style oraz kulturę (10%). Wartości są oczywiście orientacyjne, ale o perfumach będzie trochę mniej niż dotychczas. Za to pojawią się treści, które są mnie osobiście bardzo bliskie.

Oczywiście spis Perełek z Allegro wciąż będzie aktualizowany na bieżąco. Pamiętnik Odorów pozostaje również suwerennym blogiem.

Komentarze

 1. szkoda... myślę, że stracisz sporo czytelników. ludzie nie zaglądają tu po to, żeby przeczytać o sporcie czy architekturze, ale o perfumach właśnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest Twój blog. Powinieneś pisac o wszystkim co Cię interesuje, jeśli tylko chcesz ;) Ja jestem bardzo "za" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Akurat sport i architektura będą stanowiły wąski wycinek, bardzo wąski. Główna zmiana to dołożenie informacji o kosmetykach niszowych. Myślę, że one zainteresują czytelników bloga.

  Dziękuję za opinię.

  OdpowiedzUsuń
 4. bedzię jeszcze ciekawiej:)

  OdpowiedzUsuń
 5. a mnie się pomysł podoba, tylko że czytając "niszowe kosmetyki" myślę od razu o kolorówce z Galilu i jakoś nie może przez mój mały móżdżek przejść, że będziesz szminki, błyszczyki i cienie testował;) bo przedstawiać to możesz;)
  ale to takie moje czepialstwo i dulszczyzna pewnie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać