[NEWS] Andy Tauer Zeta

Zeta to pierwszy zapach Andy Tauera z luksusowej linii Collectibles. W jej skład wejdą perfumy otrzymywane z najdroższych, naturalnych składników. Mimo że żadna z kompozycji ma nie być limitowana to Tauer zastrzega, że...Czytaj dalej... każda z partii może różnić się od poprzedniej.

A premiera Zeta już w przyszłym miesiącu, prawdopodobnie na początku kwietnia na targach w Mediolanie. Ma to być zapach skomponowany wokół kwiatów lipy. "Oda do lata". Poza tym w nutach znajdziemy cytrynę, bergamotkę, pomarańczę, ylang-ylang, kwiat pomarańczy, różę, irys, drewno sandałowe i wanilię. Zapach ma być dostępny w klasycznych tauerowskich butelkach, w pojemności 50 mL, jako woda perfumowana.

Tytułem ciekawostki trzeba napisać, że Andy Tauer przy tworzeniu Zeta współpracował listownie z perfumiarką Mandy Aftel, która znana jest z pisania dla Nathan Branch'a. Od siebie dodam, że taka forma kooperacji jest bardzo użyteczna i jednocześnie powszechna, lecz nikt z niej nie robi marketingowej informacji.

Jak Zeta pojawi się w GaliLu to niezwłocznie ją opisze.


UPDATE: Recenzja zapachu znajduje się tutaj: Andy Tauer Zeta

Fot. i info za nstperfume.com

Komentarze

 1. Zapowiada się przebój na lato, ale cena pewnie będzie zwalać z nóg.
  Ala.

  OdpowiedzUsuń
 2. kocham większość Tauerowskich zapachów:(LONESTAR,INCENSE,L'AIR DU DESERT,LE MAROC,VETIVER,INCENSE ROSE)
  dziwią mnie jego słowa. jak to każda z partii może różnić się od poprzedniej?
  uważam że to nie jest fair zagranie :(
  nie ładnie panie Tauer :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jarku, to pewnie chodzi o to, że perfumy z naturalnych składników są jak wino. Każdy rocznik smakuje trochę inaczej, bo inna była pogoda, gleba, warunki ogólnie rzecz biorąc.

  Choć takie deklaracje ze strony Tauera są trochę dziwne...

  OdpowiedzUsuń
 4. Dlaczego dziwne? Cieżko spodziewać sie stałosci po naturalnych składnikach, szczególnie jeśli są hodowane w jak najbardziej naturalny sposób. Czy może chodzi Ci o to że inni operujący na naturalnych składnikach, nie informuja o tym co Tauer?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziwne jest to, że Tauer o tym tak otwarcie mówi. Poza tym perfumiarz, jeśli jest dobry, to potrafi utrzymać ten sam zapach perfum odpowiednio modyfikując formułę (mówię właśnie o naturalnych).

  Tauer poniekąd przyznał, że ma braki w warsztacie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać