Beauty Boutique, ul. św. Jana 20, Kraków


Dziś o pierwszym, i jak na razie jedynym punkcie Beauty Butique, który znajduje się w Polsce, w Krakowie. Przypominam, że Beauty Boutique (Avemi) jest wyłącznym dystrybutorem wielu marek niszowych w Polsce: Serge Lutens, Robert Piguet, The Different Company i wiele, wiele innych. Ich produkty można dostać w wielu miejscach w Polsce, w tym w lepszych Douglasach. Jednak Beauty Boutique na św. Jana ma swój niezwykły, niszowych klimat. Trochę muzealny, intymny, ale...Czytaj dalej... luksusowy bez dwóch zdań.

W Beauty Boutique jest ciemno. Nie jest to jednak ciemność mająca odwrócić uwagę od pustych, ciemnych półek, jak w krakowskiej Lulua. Wręcz przeciwnie. Mrok jest rozświetlony przez półki, na których dużo jest rarytasów zapachowych. Są one podświetlone od tyłu, tak jak te w GaliLu. Wystrój wnętrza bardzo klimatyczny.

Oferta zapachowa niezła. Jest Serge Lutens, The Different Company, Cartier, Hermes, Gres, Robert Piguet, Caron i wiele innych... Z rzeczy nietypowych warto wspomnieć, że jest tam obecna marka Escentric Molecules. Spieszyć się trzeba z zakupami Il Profumo, bo ich produkty są niestety wycofywane z Polski. Szkoda! Są też marki pielęgnacyjne, ale niestety to mnie nie interesuje, więc nie wiem, co jest konkretnie.

Pani doradczyni, która tam pracuje zna się na rzeczy, jest ponadprzeciętnej urody i świetnie pokazuje ofertę perfumerii. To ważna rzecz, bo nawet dopracowany wystrój i bogata oferta mogą skarleć, jeśli za ladą będzie stać sprzedawczyni z mięsnego.

Polecam! I przypinam kolejną zieloną pinezkę na Pachnącej Mapie.

Beauty Boutique
Adres: ul. św. Jana 20, Kraków
Otwarte: poniedziałek-piątek 11-19, sobota 11-15
Marki perfumeryjne: lista na http://beautyboutique.home.pl

Wszystkie foto pochodzą z konta FB Beauty Butique

Komentarze

 1. Byłam raz i wrażenie również pozytywne odniosłam. Zgadzam się z całością, choć ceny niektórych zapachów mają bardzo wysokie w porównaniu do innych krajów. Często też brakuje testerów... :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ceny z tego, co wiem nie zależą do końca od nich.
  O braku testerów się nie wypowiem, bo byłem tam tylko raz. I wtedy wszystko, co chciałem było.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak cudowne miejsce i przemiła obsługa,ciężko wyjść i całkowicie traci się rachubę czasu:))
  Z brakiem testerów nigdy się nie spotkałam-no oprócz sytuacji,że były końcówki Lutensa w testerku:)) Pani powyżej napisała,że często brakuje testerów,a była tylko raz-a to dziwne bardzo;)

  OdpowiedzUsuń
 4. No tak, w Beauty Boutique jest teraz tak ciemno, że aż całkiem zniknęli. Znaczy zamknęli. I cóż Pan na to Panie Budzyk?
  Tak się sprawdzają Pana recenzje. U Pana też coraz ciemniej....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ;) niestety, zniknęli dosłownie, z dnia na dzień.
   Część profesjonalnego personelu można spotkać w pobliskich perfumeriach sieciowych :)
   A sklepu, najpierw firmowego Guerlain, potem BB po prostu mi żal i brak...

   Usuń
  2. ;) niestety, zniknęli dosłownie, z dnia na dzień.
   Część profesjonalnego personelu można spotkać w pobliskich perfumeriach sieciowych :)
   A sklepu, najpierw firmowego Guerlain, potem BB po prostu mi żal i brak...

   Usuń
 5. Polecam serdecznie bardzo dobry Gabinet kosmetyczny zlokalizowany w Krakowie na ulicy Karmelickiej 45A w Krakowie :), świetne zabiegi, profesjonaliści w pełnym fachu :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać