Zamach bombowy blisko perfumerii Quality Missala HOT NEWS

Policja ok.13.30 zamknęła ruch w okolicach hotelu Marriott w Warszawie. Pirotechnicy sprawdzali pozostawioną w restauracji nieopodal hotelu walizkę. Zamknięto fragment al. Jerozolimskich i Emilii Plater. Organizowane były objazdy od strony pl. Zawiszy. Wstrzymano także ruch tramwajów.

- Pod Mariottem w Warszawie pełno jest straży pożarnej, karetek i policji. Przeczytaj całość Nie wiem, co się dzieje, ale ulica Emilii Plater jest zamknięta - napisał na Alert24 czytelnik "NEO".

- Pirotechnicy sprawdzają informację o prawdopodobnym ładunku wybuchowym w jednej z restauracji w okolicach hotelu Marriott - doniosło biuro prasowe warszawskiej policji. Jak informowała policja, w lokalu pozostawiono walizkę. Chodziło o restaurację w samym hotelu, lub podziemiach pod nim.
Według informacji naszego czytelnika ewakuowano parter hotelu. -Wyproszono ludzi ze sklepów (perfumeria Quality Missala znajduje się na parterze), banków itp. Część biurowa i sam hotel nie są ewakuowane - informuje czytelnik Alert24

Policja zamknęła fragment alei Jerozolimskich między ul. Emilii Plater, a Chałubińskiego. Zablokowany był także wjazd w ul. Nowogrodzką od strony ul. Chałubińskiego i Emilii Plater. Wstrzymany został też ruch tramwajowy.

By nie powiększać korka w centrum, policjanci nie wpuszczali też kierowców jadących z placu Zawiszy w kierunku dworca Centralnego. Tam dla kierowców przygotowano objazdy.

za gazeta.pl

Komentarze

 1. To z pewnością efekt wprowadzenia nowej, bombowej marki do perfumerii Quality, a nie żadna tam walizka :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. korek faktycznie wielki, ale podobno nic się nie stało

  OdpowiedzUsuń
 3. * Łukaszu... raczej nie byłbym tak wesoły. Mówimy o realnej sytuacji.

  * Anonimowy. Ja na szczęście do centrum się nie wybieram. Dzięki za relację.

  OdpowiedzUsuń
 4. się strachu w pracy najadłam nas nie ewakuowali:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale tytuł wymyśliłeś. Bardzo jesteś egzaltowany

  OdpowiedzUsuń
 6. Na szczęście nic się nie stało, jak się okazało.

  OdpowiedzUsuń
 7. i czyja ta walizkabylai co w niej bylo? ktos za to odpowie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać