[NEWS] Costume National PoP Collection


No i nam Costume National zaszalało. Marka znana jest z regularnej sinusoidalnej formy. Po świetnych premierach (Scent, Scent Intense, 21, Homme) potrafi zrobić żenadę w płynie (Sheer, Gloss). Teraz chyba czas na dołek wobec tego...

PoP Collection to ich najnowszy zapach zainspirowany... Czytaj dalej... kolekcją ubrań. Z ciekawostek należy napisać, że butelki będą dostępne w czterech kolorach. Trik polega na tym, że nie wiadomo, jaki kolor kupujemy. Niespodzianka jest po zdarciu celofanu z pudełka. To jednak otoczka, która nas (fanów perfum) nie powinna za bardzo interesować.

Kwestie zapachowe przedstawiają się tak. Za starami zasiadł Dominique Ropion. Znany. Utalentowany. Zdolny. W przypadku pracy dla Costume National jednak ograniczony koniecznością zrobienia kompozycji, która porwie tłumy. To nie Frederic Malle, który daje wolną rękę. Choć przypominam, że to właśnie on zrobić fenomenalny, żywiczny Costume National Homme.

W piramidzie PoP Collection znajdziemy więc maliny, grejpfruty, czarne porzeczki, róże, jaśminy, ambry, paczule i syntetyczne kaszmerany. Podskórnie czuję, że będzie to hit w kategorii owocowo-kwiatowe, albo klapa totalna.

Zapach ma być dostępny od kwietnia w jedynej pojemności 100 mL. Klasyfikowany jako damski. Woda perfumowana.

Info i foto z FB Costume National

Komentarze

 1. oj nie zapowiada się interesująco,ale mogę się mylić.
  dla mnie graalem było "21"

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak. 21 było dobre. Muszę też o nim napisać, ale wiecznie są bardziej palące zapachy...

  OdpowiedzUsuń
 3. czlowieczek na zdjęciu zjawiskowy

  OdpowiedzUsuń
 4. ooo no to czekam :)
  zapach "21" przebogaty:
  i labdanum,tonka,olibanum,cedr,sandał,paczula oraz inne.w sumie 21 składników na 21-lecie marki.
  pzdr
  J

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać