[NEWS] Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca


Guerlain ma mocne tegoroczne wejście na pole zapachów przeznaczonych na cieplejszą porę. Po Jasminorze już wiemy, że kolejna Aqua Allegoria będzie się nazywać Rosa Blanca. Zgodnie z tłumaczeniem nazwy z francuskiego główną nutą tych perfum ma być biała róża. Z ciekawostek... Czytaj dalej... należy dodać, że ma to być reinterpretacja dawnej, wycofanej już Rosa Magnifca.

Zgodnie z założeniem całej serii tych wód, mają to być zapachy przypominające ogrody z kwitnącymi kwiatami, lekkie, świeże, ale tym razem nie nijakie. Większość pozycji z tej linii spełnia te kryteria, więc mam nadzieję na udany debiut.

Jeśli Rosa Blanca odniesie sukces to trafi do linii podstawowej, jeśli nie - będzie kompozycją limitowaną na ten rok. Takie są zasady. Zapach w Polsce miał się pojawić na przełomie kwietnia i maja, więc pewnie po długim weekendzie warto przejść się do Douglasów.

Komentarze

 1. Hmm... A Winter Delice? Raczej delikatny, świeży nie był...

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubiłam tą figową wodę. Szkoda, że ją wycofali. A nowe też chętnie powącham. W zeszłym roku kupiłam miniaturkę Flory i była naprawdę zadowolona. Pozdrawiam i powodzenia w prowadzeniu bloga, Magda.

  OdpowiedzUsuń
 3. do mnie jakoś nie przemawiaja Allegorie:(
  jedyny jaki dobrze wspominam to anyżkowy Anisia Bella :)

  OdpowiedzUsuń
 4. BRRRRRRRRRRRRRRR.... Napisałem odpowiedzi, ale mi zeżarło. Teraz już nie powtórzę tego. Blogspot ma swoje słabości niestety

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać