[NEWS] Heeley Hippie Rose


UPDATE: Recenzja zapachu znajduje się tutaj: KLIK

Po pomarańczowo-cytrynowym targu wzdłuż londyńskiej ulicy, Heeley teraz przedstawia zapach na temat róży. Zdefiniowany jest jako damski już na początku. Hippie Rose ma oprócz czerwonych kwiatów zawierać sporo... Czytaj dalej... paczuli. Z tej perspektywy maluje się ta kompozycja bardzo obiecująco, bo przypomnę, że miks ten gra główne skrzypce w tak dobrych perfumach jak Voleur de Roses (L'Artisan) i Rose Noire (Byredo).

Hippie Rose jest zainspirowany style hippisów. "Pokój, miłość, lepsze jutro". Już niebawem przedstawię Wam, co z tego wyszło.

W nutach, oprócz róży i paczuli, odnajdziemy też bergamotkę, mech dębowy, kadzidło frankońskie, wetiwer i piżmo. Będzie to woda perfumowana o standardowej pojemności 100 mL.

Fot. i info za nstperfume.com

Komentarze

 1. Oby tylko nie była to bezmyślna kopia dwóch.
  Albo żeby nie wyszedł Loud TH, bo tak też może być.
  Ala

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że Heeley sobą złych perfum markował nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
 3. kiedy w galilu??

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawy News:) Marcinie, a kiedy przegląd nowości tygodnia? uwielbiam
  chyba nie było,a może przegapiłem?

  OdpowiedzUsuń
 5. może być ciekawie.
  Rose Noire Byredo mnie zachwyciło
  oczywiście czekam na recenzję hipisowskiej róży:)
  pzdr

  OdpowiedzUsuń
 6. * Jarku. Przeglądów tygodnia już nie będzie. O istotnych premierach niszowych i mainstreamowych informuję na bieżąco.

  Po prostu nie mam czasu i ochoty poświęcać miejsca na kolejne limitowane edycje, które niczego nowego nie wnoszą do perfumeryjnego świata. Jeśli pojawia się jakaś duża premiera, lub istotna perełka to wtedy informuję o tym od razu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać