[NEWS] Nasomatto Pardon — oudowy czy nie-oudowy


Na zamkniętych już targach Esxence 2011 w Mediolanie dużo się działo. To właśnie tam Nasomatto pokazało swój nowy zapach — Pardon. Oficjalne informacje są jeszcze dla mnie nieosiągalne, ale postanowiłem zebrać to co mogę. Według relacji świadków "nanosowych" Pardon ma być zapachem.... Czytaj dalej... oudowym z nutą magnolii. Wiele osób porównywało go do Duro, a część do Black Afgano. Z tego można wyciągnąć prosty wniosek, że będzie to kompozycja dużego kalibru, słodka, drzewna i dymna.

Jedyną rysą na wizerunku jest to, że podobno przedstawiciele Nasomatto (nie wiem, czy sam Gualtieri, czy jacyś pomniejsi ludzie) jawnie mówią, o nim jako zapachu "męskim, eleganckim i doskonałym". Jeśli Gueltieri poszedł tą drogą, to różnie może być...

Specjalnie na potrzeby Pardon zaprojektowano plakat reklamowy, który skupił uwagę gości z całego świata. Choć znowu jest on trochę niepokojący, bo jawnie męski. Oby sam zapach nie był tak jednoznaczny. Wszelkie granicy pobił za to wielki baniak umieszczony na stoisku Nasomatto... To się nazywa flakon. Proszę zwróćcie uwagę, że w środku jest rurka, więc to pewnie oryginalna kompozycja zapachowa, a nie płyn z barwnikiem. Póki co, czekam na nutowe szczegóły. Zapowiada się hicior!!!EDIT 06/09/2011: Recenzja Nasomatto Pardon znajduje się tutaj: KLIK

Fot. nr 1 z bergamottoebenzoino.blogspot.com
Fot. nr 2 z punmiris.com
Fot. nr 3 z cafleurbon.com

Komentarze

 1. Marcinie, "czytaj dalej" znowu przekierowuje do Onetu :-/

  OdpowiedzUsuń
 2. * Luke... Co znaczy "znowu"? Kiedyś też tak było??

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, przy Ormonde Jayne Woman.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny flachon! Wydaje mi się, że kiedyś Black Afgano można było kupić w dwulitrowych (albo litrowych) butlach, może to coś podobnego. CBR trzeba by podpytać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. co najmniej jeden raz

  OdpowiedzUsuń
 6. wlali tam Gucci PH, poznaję po kolorze:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie będę zdziwiony jeśli zapach faktycznie okaże się podobny do Gucci PH. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak pachnie magnolia? Tomek

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak pachnie magnolia? Tomek

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak pachnie magnolia? Tomek

  OdpowiedzUsuń
 11. * Tomku. Nie wiem jak pachnie olejek magnoliowy (ani czy coś takiego na serio istnieje), ale sam kwiat ma mokry, zielony, ciut pudrowy zapach. Dość świeży i nie ciężki.

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy już wiadomo kiedy Pardon będzie miało premierę? Tomek

  OdpowiedzUsuń
 13. Nut to pewnie nie podadzą, pewnie tylko jedną nutę główna, jak przy wcześniejszych zapachach. Tomek

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać