Wygraj perfumy Comme des Garcons z Horn&More


Koniec z zamawianiem perfum Comme des Garcons zza Atlantyku. Kultowa japońska marka już na dobre wróciła do Polski. Od jakiegoś czasu ciekawsza część ich zapachów jest dostępna w warszawskim Horn&More na ulicy Chopina 8B (szczegóły na Pachnącej Mapie po prawej stronie). W bardzo dobrych cenach kupicie tam serię kadzidlaną (240 zł... sic!), klasyki, czy najnowsze zapachy powstałe w wyniku współpracy z Undercover: Holygrapie i Holygrace. Pełną ofertę znajdziecie na stronie hornandmore.com. Właściciele zdradzili, że w przyszłości oferta się powiększy też o topową serię czerwoną z Palisandrem i Harissą na czele. Pewnie zobaczymy też ich świeżą linię cytrusową i wszelkie inne nowości.

A dziś wspólnie z Horn&More zapraszam do zabawy. Do wygrania butelka perfum... Czytaj dalej... Comme des Garcons Guerrilla 2. Zapach zainspirowany jest Partyzantkami — sklepami, które pojawiają się w opuszczonych miejscach światowych metropolii. Minimalne koszty dekoracji, tylko rok czasu działalności i niesamowita atmosfera uczyniła z tych miejsc swoistą
wizytówkę marki. Wizytówkę, której poświęcono oddzielną, niezwykłą, zapachową serię.

Co zrobić, aby stać się właścicielem tych niszowych perfum? Nic prostszego.
1. Śledź mnie poprzez sieć znajomych google (kliknij tutaj), bądź na facebooku (kliknij tutaj). Jeśli posiadasz oba konta, tym lepiej:D!
2. Zostaw komentarz pod tym postem z danymi z facebooka lub swoim mailem, tak żebym mógł szybko poinformować Cię o wygranej.


Na Wasze komentarze czekam do 22 kwietnia. Wygra najciekawszy.
Powodzenia!

Fot. nr 1 z endclothing.co.uk
Fot. nr 2 z hornandmore.com