[NEWS] Rochas Muse de Rochas


Na świecie całkiem niedawno miała miejsce premiera nowego zapachu Rochas. Jean-Michel Duriez  — naczelny nos Rochas — chciał poświęcić tę kompozycję założycielowi marki, którym był Marcel Rochas. Muse de Rochas ma upamiętniać wielkiego klasyka — Femme  — który został podarowany Helene Rochas przez jej męża (Marcela) w dniu ślubu.

Rzekomo Muse de Rochas przywołuje pamięć wielkich kobiet minionych i obecnych czasów... Yoko Ono, Mata Hari, Brigitte Bardot. Zapach ma też być uzupełnieniem dla szykownej garderoby haute couture. Fakt jednak pozostaje faktem, że nuty wymieniane przez producenta są obłędne... Kompozycja będzie orientalno-kwiatowa, więc wśród składników znajdziemy... Czytaj dalej... m. in.: banany, pomarańcze, bergamotkę, brzoskwinię i mango. Nuta serca i bazy to z kolei białe kwiaty z cynamonem, wanilia, sandał i styraks oraz ambra i piżmo.

Projekt butelki nawiązuje bezpośrednio do Femme de Rochas. Fioletowe flakony będą dostępne w pojemności 30, 50 i 100 mL. Muse de Rochas to woda perfumowana.


EDIT 23/08/2011/ Recenzja Muse de Rochas znajduje się tutaj: KLIK

Komentarze

 1. chyba Mata Hari? CIekawe na czym polega wielkosc Yoko Ono?

  OdpowiedzUsuń
 2. * Tak, to oczywiście literówka. Może na tym, że jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet i artystek na Ziemi. Nie ulega schematowi pop. Długo by wymieniać...

  OdpowiedzUsuń
 3. z niej to żadna artystka

  OdpowiedzUsuń
 4. Umówmy się, że to rzecz względna. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać