[NEWS] Diesel Loverdose

Nowy zapach dla Pań od marki Diesel. Nazwa to połączenie dwóch słów: "lover" i "overdose". Loverdose prezentuje się z materiałów prasowych bardzo ciekawie. Drzewny i przyprawowy, a to rzadkość wśród dzisiejszych kobiecych premier. Będzie to woda perfumowana. W linii znajdziemy też balsam do ciała i żel pod prysznic. Diesel Loverdose zadebiutuje na rynkach zachodnich w sierpniu.Wśród nut znajdziemy m. in. anyż,... Czytaj dalej... lukrecję, wanilię, mandarynkę, jaśmin, gardenię, ambrę i akord drzewny. Butelka ma przypominać serce przebite strzałą i być dostępna w 3 pojemnościach (35, 50 i 75 mL).

Liczę na damski odpowiednik męskiej Lolity Lempickiej.

EDIT 15/08/2011: Recenzja zapachu znajduje się tutaj

Komentarze

 1. Mnie interesuje, ile kasy trzepiesz na reklamach?

  OdpowiedzUsuń
 2. I po co ten jadowity ton? Pisze to zarabia. Może Ty też byś się zajęła "trzepaniem kasy", a nie zaglądaniem komuś do portfela. Jeśli potrafi znaleźć sponsorów dla bloga to tylko jego sprawa i ludziom nic do tego.

  Osobiście uważam, że to wspaniała sprawa móc robić coś co sprawia wielką przyjemność i jeszcze trochę sobie przez to podreperować budżet.

  OdpowiedzUsuń
 3. 10 tysięcy złotych na tydzień. Zadowolony???

  OdpowiedzUsuń
 4. * Anonimowy 1. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

  * RóżWKamieniu. To wcale nie jest tak, jak myślisz. Prawda jest taka, że NMP nie zarabia. Ona po prostu nie przynosi strat, że tak powiem.

  * Anonimowy 2. Tak mało? 10 000 to ja w jeden dzień wyrabiam na tym blogu. :PPPP

  A swoją drogą... Jutro jest poniedziałek. Rano trzeba wstawać, a nie dywagować o zasobności portfela innych ludzi. Dobranoc.

  OdpowiedzUsuń
 5. powinieneś rozdawać wszystko dla swoich ukochanych czytelnikow

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać