[NEWS] Głupota i Umiarkowanie... Czy jest ciekawie?

Debiut tarotowej serii Dolce&Gabbana Anthology można uznać za udany. Słynna Cesarzowa, która nie doczekała się jeszcze recenzji na Nie Muzycznej Pięciolinii to wciąż olfaktoryczny joker tej talii. Teraz kolekcja zostanie powiększona o dwa nowe zapachy. Pierwszy z nich będzie symbolizował kartę Umiarkowania, a drugi Głupca. Zacznę od Umiarkowania (La Temperance), który ma być zapachem Czytaj dalej... dla kobiet. W nutach odnajdziemy piżmo, ambrette, irys i piżmo... czyli zbyt interesująco nie jest.

Głupiec (Le Fou) dla mężczyzn jawi się troszeczkę lepiej. Bergamotka, owoce jałowca, imbir. To już coś i na pewno przetestuję te perfumy. Jako smaczek można dodać, że producent klasyfikuje je w grupie oriantalnej-fougere.

Poznamy je dopiero we wrześniu. Będą to klasyczne wody toaletowe dostępne w pojemnościach 50 i 100 mL.

Komentarze

  1. DolceGabbana nie robi tych perfum co kiedyś, więc pewnie i te dwa torotowce będą słabe. Obym się myliła, ale czerownej dg nie pobije nic.
    Nie-cytrusowa

    OdpowiedzUsuń
  2. Temperance lubie. Jest ciastkowo-pomaranczowa i ma lekko pieprzny "twist". bardzo lekka i "przyskorna" .
    Cesarzowa niestety zachowuje sie na mojej skorze jak najtanszy dezodorant zmieszany z lakierem do wlosow. Co ta chemia skory robi z ludzmi... ;)) Feline

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać