[NEWS] Kilian Sweet Redemption/The End

Nowy zapach marki By Kilian już gotowy, lecz na oficjalną premierę przyjdzie nam poczekać do września. To ostatnie pachnidło z serii L’Oeuvre Noire (Mroczne Arcydzieła), ale w ramach ciekawostki dodam, że w przyszłym roku możemy się spodziewać lansowania nowej linii tematycznej, a i seria Arabian Nights wzbogaci się jeszcze o dwie pozycje z dominantą oudu. Sweet Redemption/The End to kompozycja oparta na ciepłych i żywicznych nutach. W składzie odnajdziemy m.in wanilię, kwiat pomarańczy, mirrę, opoponaks, benzoin... Czytaj dalej... oraz kadzidło. Zapach będzie dostępny w klasycznych pojemnościach, w stężeniu wody perfumowanej.

Komentarze

 1. Stosunek cena/jakość w przypadku Kilianów wypada moim zdaniem niezbyt dobrze. Ich perfumy są przekombinowane merketingowo i w sumie nic specjalnego pod względem zapachowym nie pokazują. Testowała kilka jego perfum i żadne nie spowodowały szybszego bicia serca.
  *Czytelniczka*

  OdpowiedzUsuń
 2. To kupuj sobie Wkłady Kiliana są o połowe tańsze :) (np.perfumeria Quality)

  Back to Black
  Cruel Intentions
  - Dwa ciekawe zapachy

  OdpowiedzUsuń
 3. * Kilian oferuje sporo opcji na zmniejszenie kosztów zakupu, choć trudno zaprzeczyć, że największą częścią ceny jest jego nazwisko i marka... Co do zapachów to zawsze mogłyby być lepsze, ale np. Rose Oud jest bardzo dobry. Miło wspominam też Cruel Intentions.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać