[NEWS] Six Scents Amber

Nieznana jeszcze (być może niedługo ich zapachy pojawią się w GaliLu) w Polsce marka niszowa wypuszcza zapach dość dziwny. W zasadzie nie chodzi o sam zapach, bo jego nie wąchałem, ale o pomysł. Do tej pory Six Scents wypuszczało co roku sześć kompozycji w limitowanej edycji. Każda jest opatrzona numerem (od 1 do 6) i nazwą własną. W serii I najciekawszym zapachem był Spirit of Wood oraz wiedźmowy Diagonal. II seria zawiera... Czytaj dalej... perfumy, które mają najwięcej żywicznych i drzewnych ingrediencji na świecie (Ende/Anfang), a trzecia jest reprezentowana przez pachnidło OLEJU SILNIKOWEGO o technicznej nazwie #087.

A dlaczego o tym mówię? Parę dni temu Six Scents ogłosiło, że wypuści pojedynczy zapach specjalnie na zamówienie holenderskich targów mody Arnhem Mode Biennale. Nazywa się Amber. Nosem kompozycji jest Darryl Do, a wśród nut znajdziemy m. in. drewno sandałowe, skórę, ambrę, fiołek i melona.

Perfumy będą dostępne w pojemności 100 mL jako woda toaletowa.

Komentarze

 1. Na ambrowca wcale nie wygląda po nutach. Widzę w nim smrodka w stylu MKK. Ciekawe, czy Wenecja też ma teraz swój zapach ;).
  Ala.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie zapach w ogóle nie wydaje się interesujący, ale zamieściłem informację z powodu szans na pojawienie się marki w Polsce.
  A dlaczego Wenecja ma mieć teraz swój zapach?
  Marka Made in Italy zrobiła Venice, który swego czasu opisałem na NMP.

  OdpowiedzUsuń
 3. jako ambrowiec nie przejdę obojętnie obok tego zapachu:)
  JAROSLAV

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać