Nowa sieć perfumerii w Polsce. Limoni otwiera pierwszy punkt.

Sephora? Douglas? Marionnaud? Jeśli masz dość powyższych sieci to jest nadzieja na coś naprawdę interesującego. Już niebawem na dobudowywanych ponad 20 000 mkw powierzchni Silesia City Center (Katowice) zostanie otwarta pierwsza w Polsce perfumeria włoskiej sieci Limoni.

W ich ofercie znajdziemy... Czytaj dalej... wszystkie topowe marki perfumeryjne i kosmetyczne. Dla przykładu wymienię te najbardziej znane: Chanel, Dior, Guerlain, Giorgio Armani, Shiseido, Lancome, Dolce&Gabbana, La Prairie. Z drugiej strony oferta w Polsce się troszkę różnić od tego, co mamy we Włoszech.

Fot. Perfumeria Limoni w Rzymie.
Z innych rzeczy warto wspomnieć o super kartach stałego klienta, licznych eventach i ogólnie niskich cenach perfum na tle konkurencji. Dodatkowo perfumeria posiada całą gamę własnych kosmetyków z serii B by Limoni w niewygórowanych cenach.

Planowane otwarcie to jesień 2011.

Fot. nr 2 z negozidiroma.com

Komentarze

 1. Może ceny spadną choć troszeczkę. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. * Anonimowy/a. Na początku na pewno będę ciekawe promocje, bo to w końcu zupełnie nieznana sieć w Polsce. Może otworzą też sklep internetowy i wtedy perfumofile z całej Polski będą mogli coś dla siebie wybrać.

  Jednak ja myślę, że i tak ceny na Allegro i w perfumeriach internetowych będą dużo, dużo niższe. W końcu za miejsce w Silesii ktoś musi zapłacić. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A w innych miastach też mają być?

  OdpowiedzUsuń
 4. * Beznadziejną dyskusję zdecydowałem się uciąć.

  * Anonimowy 2. Trudno mi powiedzieć, ale jeśli Limoni w SCC odniesie sukces to prawdopodobnie nastąpi dalszy rozwój sieci.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny news. Silesia zaczyna nadrabiać straty. A powiedz mi Marcinie, czy słyszałeś o jakiejś niszowej perfumerii w Katowicach?

  OdpowiedzUsuń
 6. W Katowicach czasami bywam i nie znam typowo niszowej perfumerii w tym mieście. Jedynym ciekawym miejscem jest Vogue. Mają Lutensa, Pigueta i sporo perfum które są trudne do znalezienia w sieciówkach, np. perfumowaną wersję Terre d'Hermes itp.

  OdpowiedzUsuń
 7. co się stało... miala być perfumeria i nie ma ... kiedy siec limoni wejdzie na polski rynek ?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać