Piękne, drogie i niedostępne, czyli edycje limitowane flakonów

Niektóre limitowane flakony potrafią przyprawić o szybsze bicie serca. Amerykański Now Smell This przygotował dość obszerną wizualną relację z tegorocznych edycji, ale Nie Muzyczna Pięciolinia wybrał tylko te, których klasyczne butelki można dostać w Polsce. Oto one: Czytaj dalej...

1. Yves Saint Laurent Opium. Limitowana butelka dostępna jest tylko w londyńskim Selfridges, i tylko w ilości 30 sztuk. Teraz, kiedy piszę ten tekst, pewnie wszystkie są już wyprzedane. Mnie się podoba, choć kryształy Swarovskiego troszeczkę się już przejadają.

2. Diptyque Philosykos i L'Ombre dans L'Eau. Malutkie, ale urodziwe wersje roll-on. W Polsce pewnie ich nie będzie, ale przyznam, że 7,5 mL fiolką figowca bym nie pogardził.

3. Calvin Klein wypuścił za to swojego klasyka One w wersji podręcznej, której wymiary odpowiadają karcie kredytowej. Pojemność 20 mL. 

Komentarze

 1. za Opium bym się pokroiła :PP

  OdpowiedzUsuń
 2. Opium to cudowny klasyk,lecz to co teraz mamy to niestety marna imitacja znanego zapachu:(
  opakowanie naprawdę robi wrażenie :)
  J

  OdpowiedzUsuń
 3. Flakon Opium rzeczywiście cudny.
  Ala.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie osobiście flakon okropny,taki nowobogacki,te tanie kamyki...moze w realu lepiej,ja tego flakonu i jego podrasowanej nowej zawartości nie kupuje.Opiumoholiczka:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać