Kolejne cudeńka wśród limitowanych butelek

Limitowane flakony to pole do popisu dla designerów. W sumie szkoda, że Polska jak zawsze jest na uboczu i większość z tych rarytasów nigdy nie będzie u nas dostępna. Jednak dla zajęcia oka prezentuję co ciekawsze limitowane butle.

Na pierwszy ogień niech pójdzie medalion Chloe. W jego wnętrzu ukryto perfumy w formie solidu, które na pewno zdadzą... Czytaj dalej... egzamin jako "dopachniacz", kiedy woń wody perfumowanej osłabnie. Pachnąca biżuteria Chloe ma się pojawić na rynku już we wrześniu. Cena szacowana jest na 60 euro.

Zdecydowanie najbardziej wyczekiwaną butelką jest limitowana propozycja Sisley Eau du Soir. Marka słynie z corocznie wypuszczanych limitowanek, których ceny wśród kolekcjonerów przyprawiają o zawrót głowy. Tegoroczną dostaniemy np. w londyńskim Harrods w cenie 165 funtów za 100 mL.

I na sam koniec brzydka butelka Davidoff Champion. Pojemność 30 mL jest tłumaczona potrzebą miniaturyzacji do sportowej torby. Bajer fajny, więc pewnie się sprzeda. Szkoda, że zapach koszmarny.

Fot i info za nstperfume.com

Komentarze

  1. Flakony Eau de Soir to najwyższy poziom sztuki designu szkła użytkowego. Finezja i klasa po prostu.

    OdpowiedzUsuń
  2. wszystkie do bani. są ladniejsze

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać