[NEWS] Emanuel Ungaro Apparition Exotic Dream i Wild Orange

O zapachach Emanuela Ungaro jakoś cicho na Nie Muzycznej Pięciolinii, choć recenzja Apparition Pink należy do najchętniej czytanych postów na całym blogu. W tym roku Apparition wzbogaci się o dwie nowe wariacje: jedną dla panów, jedną dla pań. Piszę o tym z powodu świetnego wrażenia, jakie sprawiają nowe perfumy.

Obie kompozycje mają być śmiałymi interpretacjami afrykańskiej... Czytaj dalej... sawanny. Ich woń ma bezpośrednio nawiązywać do kolekcji ubrań Ungaro i stanowić połączenie ducha przygody z elegancją. Tyle jeśli chodzi o marketingowe opowiastki. Przejdźmy do nut, które wydają się bardzo ciekawie złożone.

Wersja męska to Wild Orange. W jej składzie odnajdziemy m. in. kardamon, lawendę, rozmaryn, muszkat, wanilię, cynamon, drewno sandałowe i wanilię. Prawie jak perfumy niszowe, co nie? Zapowiada się bosko.

Dla pań skomponowano Exotic Green z czarną porzeczką, cytrusami, bambusem, fiołkiem, frangipani, różą, paczulą, cedrem, sandałem i piżmem. Wersja damska nie wygląda już tak piorunująco, ale wciąż mam nadzieję na dobry, a nawet więcej, duet.

Oba zapachy będą dostępne jako wody toaletowe w trzech pojemnościach: 30, 50 i 90 mL.

Komentarze

  1. A gdzie i kiedy dostepne?

    OdpowiedzUsuń
  2. Z perfumerii stacjonarnych będą dostępne pewnie tylko w Sephorze, ale widzę, że można je już kupić przez internet na kokai.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. 2012 a zapachy jak kamień w wodę... Ani Sephora ani Douglas ich nie maja, ba - nie można nigdzie kupić nawet próbek :/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać