Kolejne limitowane flakony 2011. Tym razem Lauder szaleje

Piękne, kiczowate, gadżeciarskie lub po prostu ładne. Wiele można powiedzieć o dwóch najnowszych, limitowanych opakowaniach Estee Lauder. Pierwszym zapachem, który zasłużył na taką oprawę jest Beautiful. Rozkładane serce zawiera w sobie perfumy w formie solidu, które podkreślą zabójczo kwiatowy wydźwięk klasycznej wody. Czytaj dalej...

Dużo ciekawiej, i to nie tylko pod designerskim względem, zapowiada się limitowane pudełko na solid Sensuous. Widać, że perfumy osiągnęły spory sukces marketingowy skoro spece inwestują w kłódki zamykane na wielki klucz za 225 $. Dla porządku napisze, że solid Beautiful można kupić za 95 $. Oba w sieci Neiman Marcus.

Z wartych odnotowania nowości jest też limitowana butla Terre d'Hermes o pojemności 30 mL (prawdopodobnie jest to ekstrakt perfum), którą być może będzie można nabyć w Polsce. Flakon został obramowany brązową dumą i sprawia dość ciekawe wrażenie. W USA zapłacimy za niego 130$.

I na sam koniec akcent od Lanvin. Eclat d'Arpege wzbogaciło się o ekskluzywny flakon z dwoma perłami na korpusie. Mnie się nie podoba, ale o gustach przecież się nie dyskutuje.
Fot. i info za nstperfume.com

Komentarze

  1. Kłódeczka bym nie pogardziła. Kiedyś Elve też pokazywała bajeczne flakony Lauder, ale nie mogę ich znaleźć. Ala.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać