Kultowe zapachy Demeter w nowej odsłonie

Zapachów Demeter oficjalnie w Polsce nie ma, ale dla chcącego nic trudnego i bez trudno można je wyłapać na Allegro, w niektórych perfumeriach internetowych, czy po prostu zamówić zza granicy. Tanie, ciekawe, poręczne. A od teraz również przyjazne dla skóry i jeszcze lepsze do transportu. Demeter zdecydowało się bowiem na wypuszczenie swoich zapachów z serii Naturals j i Classic w formie roll-on. Aplikatory... Czytaj dalej... o pojemności 8,8 mL pewnie zdobędą uznanie fanów, bo oprócz formy została również zmieniona formuła. Każde perfumy będę bezalkoholowe. Za bazę posłuży olej jojoba oraz z krokosza barwierskiego. W składzie znajdziemy też pielęgnującą witaminę E. Koszt roll-onów to 10 dolarów dla serii klasycznej i 12 dla serii naturalnej.

Fot. i info za basenotes.net

Komentarze

 1. Tylko znowu szkoda, że w Polsce roll-ony (podobnie jak najciekawsze Demetery) nie będą pewnie dostępne zbyt szeroko. Pomysł uważam za świetny. Tym bardziej, że cena jest wciąż bardzo atrakcyjna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może w końcu doczekamy się Demeterów w Polsce. Wiem, że padały propozycje sprowadzenia ich do Polski, ale finalnie pomysł padł... Może w przyszłości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://zapachydemeter.pl/

  a tutaj je można kupić. Rollony są za 77zł (troszki drogo)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać