[NEWS] Trussardi Donna oraz Uomo — z okazji 100. rocznicy

Dla uczczenia 100-lecia swojej historii Trussardi wylansuje dwa nowe zapachy o klasycznych nazwach: Donna i Uomo. Nie mają one jednak nic wspólnego poza nazwą z kompozycjami z lat 80. i stanowią zupełnie nowe podejście do tematu. Oba pachnidła mają wyrażać tradycję marki Trussardi ze szczególnym... Czytaj dalej... uwzględnieniem jej dorobku w materii skórzanej.

Trussardi Donna powstał we współpracy z perfumiarką Nathalie Lorson. Kwiatowy i orientalny klimat perfum ma początek w nutach cytrusowych i owocowych. Serce kompozycji to kwiat pomarańczy, jaśminowa herbata i lilia. Dopiero w bazie czuć mocniejsze brzmienia paczuli, cedru, drewna sandałowego i wanilii. Zapach będzie dostępny jako woda perfumowana o pojemności 30, 50 i 100 mL.

Z kolei męska propozycja to efekt prac Aureliena Guichard. Klasyfikowany jako fougere i drzewny, ma szanse stać się wielkim klasykiem, bo taki potencjał wyznaczają jego nuty: cytryna, muszkat, bergamotka, galbanum, fiołek, szałwia, geranium, skóra, mech i paczula. Trussardi Uomo będzie dostępny jako woda toaletowa w tych samych pojemnościach co Donna.

To kolejne zapowiedzi, które wydają się bardzo ciekawe.

Do obu perfum producent przewidział szeroką gamę produktów dodatkowych. W kampanii reklamowej zobaczymy Anję Rubik i Tomaso Trussardi.

Fot. nr 1 z sndgems.com
Fot. nr 2 i 3 oraz info za moodiereport.com

Komentarze

 1. super powód chwalenia

  OdpowiedzUsuń
 2. lubię zapach Lorenzo Villoresi - Uomo
  może Trussardi też będzie ciekawy, biorą pod uwagę 100 rocznice.

  ps.
  literki 'D' zabrakło w tytule.

  OdpowiedzUsuń
 3. * U mnie w mieścinie nie ma sław niestety.

  * Każdy powód jest dobry :P

  * Ja niestety Uomo Villoresiego nie znam, ale nadrobię przy najbliższej okazji. A 100-lecie może faktycznie zmobilizuje ich do wzmożonej aktywność i zrobienia czegoś interesującego.

  Literkę już dodałem. Dzięki wielkie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Najpiękniejszym zapachem Trussardi był damski Inside, a zaraz za nim Skin. Oczywiście dla mnie. Po nutach wnioskuję, że Donna nie będzie w moim klimacie, choć zapach dobrze się zapowiada.

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie wącham damski zapach i jako facet powiem, że jest bardzo ładny. Tak ładny, że kupię go mojej ukochanej :)
  na początku nie zrobił wrażenia, ale pozostawiony na ręce, sprawiał, że przyciągał moje zainteresowanie. Sam zapach jest z gatunku słodkich, ale wszystko w przyzwoitych proporcjach. Wg jest to zapach z gatunku eleganckich.

  OdpowiedzUsuń
 6. wlasnie dostalam na urodziny pieknie pachnie i jest z bardzo elegancki

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać