[NEWS] Calvin Klein CK Free Blue

Dojenie perfumeryjnych koszmarów to chyba najgorsze zjawisko w perfumerii. Rozumiem, kiedy koncern przygotowuje nową wersję wielkiego klasyka (np. różne wariacje Angel, Shalimar, etc.), ale kiedy bawimy się w upiększanie miernoty to nóż w kieszeni się otwiera.

Tym razem Calvin Klein zapowiedział wylansowanie CK Free Blue w roli sequela CK Free Men. Pierwowzór był w swoim infantylizmie... Czytaj dalej... koszmarny, więc niczego lepszego nie spodziewam się po następcy. Co więcej, w nutach jeszcze większy pop niż w klasyku: sztuczne piżma, ozon, mięta, kardamon, świeże zioła, syntetyczna ambra, syntetyczna skóra i muszkat. Powącham. Obowiązkowo opiszę ten zapach, bo zapowiada się porażka roku.

A jeśli by CK Free Blue okazał się dziełem sztuki to też nie omieszkam Was poinformować. Nadzieja umiera ostatnia.

Fot. i info za nstperfume.com

Komentarze

 1. Marcinie, jeździsz po Calvine Kleinu, Chanelu, nowych zapachach Ysl. Czy wogóle jest na półkach perfumerii jakiś nowy zapach który ci sie podoba?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wystarczy przeczytać kliknąć zakładkę recenzje. Większość jest pozytywna, bo na negatywy szkoda mi czasu. Nowa Prada Candy, Herrera 212 VIP Men, Muse de Rochas, Cartier Baiser Vole, Varvatos Artisan... To tylko przykłady z ostatnich udanych premier na rynku. To nie jest blog z wklejanymi marketingowymi tekstami, ale z moimi wlasnymi spostrzezeniami. :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Marcinie B. mam pytanie, ile znasz na pamięć zapachów perfum...?

  OdpowiedzUsuń
 4. Co to za zapachy? Poza pradą i herrerą znowu jakś nisza a ja miałem na myśli meskie zapachy które moge kupić w zwykłej perfumerii.

  OdpowiedzUsuń
 5. * White Praline. Nie zastanawiam się nad tym, ale pewnie sporo. Trudno jednak podać nawet przybliżoną liczbę. Zapach, z którym więcej niż parę godzin na bardzo długo zostaje w moje głowie. :)

  * Wszystkie marki, które wymieniłem to marki nieniszowe. Dostaniesz je w perfumerii Douglas i Sephora.

  Nisza to oddzielna bajka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Calvin Klein models have a very slim and toned physique.
  It is also an exceptional value for the money as
  one of the main features is quality and durability of their products.
  Calvin Klein is yet another fashion talent native to state
  of New York.

  Also visit my web-site ... calvin klein underwear

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać