Heeley i nowe ekstrakty: guma do żucia, migdały oraz oud

W końcu trzeba napisać o trzech świetnie się prezentujących nowościach angielskiego designera, Jamesa Heeleya. Na wrześniowych targach we Florencji pokazał trio ekstraktów w ciemnych, wręcz grobowych butelkach, które według mnie są po prostu świetne. Zresztą sami chyba się ze mną... Czytaj dalej... zgodzicie? No, ale mniejsza o opakowania. Patrzcie na same zapachy. Każdy z nich został "otagowanych" przez liczne słowa kluczowe zamiast nużących opisów marketingowych.

1. Bubblegum Chic: różowy, usta, buzia, miękkość, fatalny, iskrzyć, zakazany, owoc, przeznaczenie, dziewczyna, ciepło, skóra, słodki, uśmiech, odurzać, nienasycony, niezaspokojony.

A w nutach piżmo, tuberoza, jaśmin i akord owocowy.

2. L'Amandiere: ekstrakt wiosny, czysty, zabawny, powietrze, kwiat, wzrost, sad, migdały, ładny, rano, zielony, trawa, srebrny, rosa, dzwonki (te kwiaty), kwiaty, dzikie fiołki, hiacynt, noc, jaśminowy, zaufanie, lekki, noc, dzień, kochać

Skład: migdały, róża, hiacynt, jaśmin

3. Agarwoud: poświęcenie, spokój, orzeł, modlitwa, przestrzeń, medytacja, świątynia, złoty, ciemny, drewno, las, siła, umysł, urodzajność, mgła, kontrola, nędza, na zawsze, duch

Wśród nut: róża, ambra, benzoin, oud

Wszystkie kompozycje zostaną zaprezentowane jako ekstrakty perfum. Pojemność butelki to 50 mL. Do sprzedaży w Polsce trafią prawdopodobnie za kilka tygodni.

Fot. i info za fragrantica.com

Komentarze

 1. Widzę, że nie tylko ja z rana sobotniego wstaję. Flakony ciekawe, ale po opisie boję się o zawartość. Na moje oko zapachy będą proste i płaskie (obym się myliła). Nut jest mało a głośne fajerwerki wokół rzadko idą z wirtuozerią "nosową". Miłego dnia, Ala.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam wstępne recenzje, i podobno zapachy mocno średnie, poza flakonami...

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja trochę nie w temacie. Wiesz, kiedy będą w GaliLu zapachy YsUzac?

  OdpowiedzUsuń
 4. *Alu, Tsukichan. Teraz zajrzałem na recki i faktycznie nie ma rewelacji. No, ale zobaczymy w rzeczywistości jak o jest.

  Tsukichan. Miło Cię widzieć w moich skromnych progach. :)

  *Różu. Nie wiem. Pewnie jeszcze w tym roku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oudem nie pogardzę. Poza tym Heeley znany jest z wysokiej jakości swoich produktów.

  OdpowiedzUsuń
 6. JAMES HEELEY tyle razy pozytywnie mnie zaskoczył swoimi zpachami:CARDINAL, najpiękniejsza figa w FIGUIER,cudowny VERVEINE,OPHELIA,oraz inne.
  na 99,9 procent spodziewam się rewelacji:)

  OdpowiedzUsuń
 7. O w Galilu już są. :)

  Maria.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać