[NEWS] Calvin Klein Sheer Beauty

Jakie jest klasyczne Beauty każdy wie. Dla mnie w ogóle ten zapach nie powinien powstać, ale mniejsza z tym. Teraz Calvin Klein zapowiedział wylansowanie flankera, wersji Sheer Beauty. Mają być tam dołożone akordy owocowe, a sam płyn zmieni barwę na różową. Aż by się chciało powiedzieć: "oh, my god". Zapaszek ma być oczywiście zmysłowy, seksowny, czysty, delikatne i inne tym podobne przymiotniki. W nutach natomiast widać: brzoskwinię, czerwoną porzeczkę, konwalie, bergamotkę, jaśmin, piwonię, piżmo, drewno... Czytaj dalej... sandałowe oraz wanilię. Będzie to woda toaletowa sprzedawana w pojemności 30, 50 i 100 mL. Planowana premiera już w nowym roku.

Fot i info za nstperfume.com

Komentarze

 1. Już sam flakon i nazwa świadczą o tym, czym te "perfumy" będą.

  Mimo wszystko daję cień szansy na zaskoczenie.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziwne, że nie poszli na całość i nie nazwali "tego" Hello Kitty albo My Little Pony :-)
  Pozdrawiam
  Nebelwerfer

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam próbkę Beauty Sheer i dla mnie zapach jest boski. Klasyczny Beauty zupełnie nie mi się nie podoba

  OdpowiedzUsuń
 4. Własnie dostałam próbkę w Douglasie i zapach mnie zaskoczył. Beauty jest mdły, męczący, natomiast Sheer Beauty świeży, nieduszący, bardzo ładny. Autor chyba wydał opinie nie znając zapachu. Ładny zapach i na pewno go kupię.

  OdpowiedzUsuń
 5. * Anonimowa Ja nie wydawałem żadnej opinii. To jest post zapowiadający pojawienie się na rynku. Wyraziłem tylko przypuszczenie, że zapach będzie słaby. Skoro jest już w Polsce to może niedługo trafi w moje ręce jakaś próbka.

  Tymczasem gratuluję miłych doświadczeń węchowych.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapach świetny! Nie za słodki, nie za cytrusowy - po prostu w sam raz. Nie dusi i nie nudzi się. Mogłabym go wąchać cały dzień :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tylko dlaczego woda toaletowa, a nie perfumowana????

  OdpowiedzUsuń
 8. A zapach jest super!!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajne spostrzeżenia i opisy zapachów - często tu zaglądam aby "wiedzieć na czym stoję" zabierając się za testy nowych perfum w perfumerii lub kupując flakony nowości w ciemno przez internet ;)

  Co do Sheer beauty - zdobyłam próbkę, testowałam. I tu akurat szepnę Ci, że o ile klasyczne Beauty mnie odrzuciło (masz rację, w ogóle nie powinno powstać), to Sheer mnie uwiódł....a tworów zapachowych CK do tej pory nie lubiłam :)

  Skojarzenie Sheer Beauty z innymi znanymi mi zapachami : troszkę Chanel Chance Eau Fraiche tyle, że Sheer Beauty jest słodszy i mniej świdrujący. Według mnie i mojego nosa - bardziej przyjemny.

  Dzięki za stronkę - przydaje się , pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. oprócz contradiction żaden zapach CK mi się nie podobał, co czasu sheer beauty, jest śliczny!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać