[NEWS] Comme des Garcons A New Perfume

Butelka A New Perfume.
Zapach taśmy klejącej i przemysłowego kleju w perfumach? Na taki pomysł mogli wpaść tylko spece z Comme des Garcons. Rei Kawkubo zaprezenotowała nowy zapach w swoim Trading Museum w Paryżu. To połączenie klasycznej przestrzeni sklepowej z muzeum, ale o tym może innym razem. Same perfumy mają... Czytaj dalej... się nazywać A New Perfume i oprócz dwóch popisowych nut zawierać też styraks, aldehydy, głóg, bez, lilię, piżmo, nuty kwiatów i szafranu. Nie wiem na razie nic na temat dostępności zapachu w Polsce, ale pewnie będzie dostępny jeszcze w tym roku. Jest to woda perfumowana a opakowaniem jest 100 mL-owa butelka o fikuśnym kształcie.

Info i foto za basenotes.net

Komentarze

 1. Cześć !
  To może być coś ! Ale może być także niewypał. " Na dwoje babka wróżyła ", bo ostatnie propozycje Comme des Garcons, już tak nie błyszczą, jak te z przeszłości. Informacja o tym, jaki nos stoi za zapachem, mogłaby rzucić jakieś światło na tę premierę.
  Pozdrawiam -
  Cookie

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapomniałem o tym napisać. Za A New Perfume stoi Antoine Maisondieu.

  "już tak nie błyszczą" - bardzo grzecznie to ująłeś. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co za bzdury. Widac, że dla pieniędzy ludzie zrobią wszystko, ale żeby robić takie perfumy to lekkie przegięcie według mnie jest.

  OdpowiedzUsuń
 4. *Anonimowy. To właśnie perfumeryjna nisza. Uwierz mi, że zapach kleju to mało. Jest zapach spermy, kobiety palonej na stosie, zapach silnika i wiele, wiele więcej. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm...Zapach kobiety palonej na stosie? Na usta ciśnie mi się pytanie: a czemu nie mężczyzny? I jaka jest różnica między palonymi ciałami damskimi i męskimi?
  To takie rozważania na marginesie a propos twojej wypowiedzi :)
  Jagoda

  OdpowiedzUsuń
 6. *Jagodo. Chodzi o Maresciallę marki Santa Maria Novella. Bohaterka zapachu została post mortem spalona na stosie, podobno oskarżono ją o czary i wykonano egzekucję.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki za wyjaśnienie. Nie wiem jednak co myśleć o twórcach zapachu :) Twój opis tego zapachu na NMP jest przerażajacy, nie chciałabym pachnieć trupio :)

  OdpowiedzUsuń
 8. To nisza. :) Dla każdego coś miłego.

  OdpowiedzUsuń
 9. tak nisza ...
  subiektywne to wszystko, wąchałem te perfumy kilka dni temu w Krakowie w lulua, i podobał mi się ten zapach, jest totalnie inny, wyjątkowy, łatwo wzbudza wyobraźnie, zapach genialny.
  pewnie już znany dla ciebie ?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać