[NEWS] Profumum Roma Dolce Acqua

Profumum Roma Dolce Acqua.
Akordy słodkie i jadalne nie znikają z prac włoskiej marki niszowej Profumum Roma. Do sieci wyciekły właśnie pierwsze informacje o najnowszej kompozycji rodziny Durante. Po udanych premierach z początku roku: Arso i Battito d'Ali, tym razem zapowiada się równie ciekawie. Dolce Aqua ma być połączeniem nut wiórek kokosowych, czerwonych owoców, wanilii i migdałowego... Czytaj dalej... bobu tonka. Do Polsce zapach trafi najpewniej jeszcze w tym roku. Będzie to woda perfumowana dostępna w pojemności 100 mL.

Info za forevermore79 z forum O Perfumach na gazeta.pl
Fot. nr 1 ze zbiorów perfumerii Sares na splinder.com

Komentarze

 1. slodziaki to im akurat nie wychodza za dobrze

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam bez bicia, że ja typowych słodziaków Profumum nie znam szczególnie mocno. Może przy okazji Dolce Acqua nadrobię to. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Po poznaniu Battito d'Ali pragnę poznawać wszystkie kolejne zapachy tej marki. Nawet jeśli ich nie kupię ze względu na cenę. Ala.

  OdpowiedzUsuń
 4. Marcinie! sorry, że nie na temat, ale skopiuj linka:http://www.fragrantica.com/perfume/Thierry-Mugler/The-Taste-of-Fragrance-Womanity-13602.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Pisałem o tej kolekcji kilka miesięcy temu. :):) Świetnie się zapowiada, ale niestety nie będzie dostępna w Polsce.

  http://niemuzycznapieciolinia.blogspot.com/2011/07/thierry-muglera-le-gout-du-parfums.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie najpiękniejszymi zapachami Profumum Roma są: Fumidus i Olibanum. Nie ukrywam jednak, że przepadam również za zapachami słodkimi, "jadalnymi i kuchennymi". Przy okazji wizyty w Quality muszę się zaopatrzyć w próbkę tego zapachu:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać