Tom Ford Jasmin Rouge — jaśmin o pH czystej wody

Perfumy marki Tom Ford znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl


Shot z kampanii Jasmin Rouge.
Jaśmin na żywicznej bazie i w otoczeniu przypraw. Z definicji. Dzięki temu jest predysponowany do grona najlepszych mononutowców w historii.

Zderzenie z rzeczywistością jest bolesne. To po prostu jaśmin. Nie w wersji lekkiej, ani ekstremalnie zatężonej. Z twarzą letnią, w sumie nijaką. Początkowo tylko jest wyraźnie bardziej świeża. Później jest już tylko kwiat tytułowy. Bez historii, bez narzekania, bez emocji.

Wszystkie nuty żywiczne użyte w jakimś wielkim... Czytaj dalej... rozcieńczeniu nie są wcale widocznie. W dodatku końcówka Jasmin Rouge zaczyna schodzić w chemiczne obszary. Ech, po prostu nic nadzwyczajnego. Nawet szkoda pisać.

Nuty: jaśmin, szałwia, cynamon, wanilia, labdanum, ambra, ylang ylang, kardamon, żarnowiec, neroli, skóra
Rok powstania: 2011
Twórca: b.d.
Cena, dostępność, linia: za 50 mL zapłacimy około 600-700 zł w wybranych perfumeriach Douglas
Trwałość: o dziwo dobra; około 9 godzin

Komentarze

  1. jaśmin żywcem wyjęty z indyjskich olejków czy kadzidełek, złagodzony czerwonymi owocami. Zapach liniowy, nic się nie dzieje. Nie wiem, kto i po co chciałby tak pachnieć - dobry do layeringu ewentualnie. Mówię to z bólem, bo jaśmin kocham, a buteleczka jest rozkoszna, ale nie widzę zastosowania dla tego surowego zapachu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla mnie pachnie jak świeżo parzona herbata jaśminowa, która kojarzy mi się z Sushi Barem. Pewnie dlatego mój mąż stwierdził, że to ładny zapach do...pomieszczeń ;) Mia

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać