Powracają trzy limitowanki Escady

Escada The Best of 20 Years of Summer Fragrances.
Dobra wiadomość dla młodych fanek limitowanych, letnich zapachów Escady. Dlaczego młodych? O tym za chwilę.

W lutym marka lansuje kolekcję "The Best of 20 Years of Summer Fragrances", w skład której wejdą trzy dawne kompozycje. Podobno formuły zapachowe mają zostać bez zmian, więc z przyjemnością również i ja zanurzę nos w tych koktajlach. Czytaj dalej...

Powraca Rockin'Rio z 2005 roku, Island Kiss z 2004 i Sexy Graffiti z 2002. Nut nie będę już wymieniał, bo każdy chyba wie, czego oczekiwać po tych kompozycjach. Ma być słodko, wesoło, trochę różowo i nawet ulepowato. Szkoda, że nie wzięto na tapetę wcześniejszych perfum, o których naczytałem się cudów. Podobno pierwsze limitowanki pachniały rewelacyjnie. Na forach jest spora grupa osób, które pamiętają ten złoty okres w historii Escady. To właśnie dlatego napisałem, że ze wskrzeszenia trio będzie zadowolona bardziej młodsza klientela. Starsi prędzej zwieszą nos na kwintę.

Każda z wód toaletowych będzie sprzedawana w nowych, specjalnie zaprojektowanych butelkach z wzorami na froncie. Dostępne pojemności obejmą flakony 30, 50 i 100 mL-owe oraz balsamy do ciała. Czy z tego powodu nie doczekamy się limitowanki na 2012 rok? Czas pokaże.

Fot. i info za fragrantica.com

Komentarze

 1. Poradzcie ktoś czy le male terrible to dobry zapach i czy lepszy od klasycznego le male?
  A Givenchy play men biały?

  OdpowiedzUsuń
 2. matko, śniło mi się to rok temu, to co piszesz!

  OdpowiedzUsuń
 3. *Anonimie. Ja tam zawsze jestem za wersjami klasycznymi. Le Male w pierwotnej wersji jest nie do pobicia.

  Givenchy niestety nie znam :(

  *Praline. A śniło Ci się coś jeszcze? Np. że wraca Escada Collection ;)?

  OdpowiedzUsuń
 4. śnił mi się powrót tylko Rockin Rio, stała setka w Sephorze po 285 zł i miałam ją kupić, ale jak to bywa w snach, pieniędzy nie miałam, a konsultantka nie chciała mi odłożyć, bo mieli tylko jedną sztukę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubiłam Sexy Graffiti. Nowa wersje kupie na pewno.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mialam nadzieje, ze znajdzie sie wsrod nich Tropical Punch :(

  OdpowiedzUsuń
 7. uczyniłeś mój dzień! :D świetna wiadomość... uwielbiam escadę, no ale tamtych zapachów niestety nie miałam okazji poznać. super, że wrócą :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać