[NEWS] Guerlain Aqua Allegoria Lys Soleia

Studium lilii, Leonardo da Vinci.
Guerlain wraz z Nowym Rokiem ogłosił swoje plany na najbliższy czas, ale w worze zdominowanym przez sequele znalazło się też miejsce dla kolejnej edycji z serii Aqua Allegoria. Może to głupie, ale zawsze łudzę się, że któraś zachwyci mnie tak bardzo, jak pierwsze zapachy z tej serii. Ostatnie, które wąchałem (Jasminora, Flora Nymphea) były marne, słabe po prostu i nijak nie nawiązały do wielkich poprzedniczek (choćby Herba Fresca i Winter Delice). Teraz wielki francuski dom perfumeryjny podstawia nam pod nos Lys Soleia, która operuje na... Czytaj dalej... lekkim i transparentnym aromacie lilii: żółtej i białej. Dodatkowo w bazie znajdzie się też białe (czyli syntetyczne) piżmo. W sieci znalazłem porównania do Baiser Vole z zastrzeżeniem, że Lys Soleia ma być mniej świeża, a bardziej zmysłowa. Cudów nie oczekuję.

Info za perfumeshrine.blogspot.com

Komentarze

 1. Ja równiez nie oczekuje cudów.
  Za Allegoriami Guerlain nie przepadam.Jedynym zapachem, który zdobył moje serce, to Anisia Bella.Większości nie znam jeszcze,więc
  muszę to nadrobić:)
  p.s
  Jakże piękne studium Lilii Leonarda:)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja lubię Allegorie Guerlain'a - przede wszystkim jednak Herba Frescę, Pampelunę i Mandarine Basilic. Pozostałe są dla mnie nie do przejścia, że o Nymphea już nie wspomnę (boli mnie od tego głowa).

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem Jasminora nie jest zła, to najlepiej odwzorowany jaśmin jaki wąchałam (wiem, wiem pewnie nie było tego za dużo:() Jasminora pachnie jak krzak jaśminu który rośnie w miejscu w którym spędzam co roku wakacje, zaroszony jaśmin, rosnący przy błotnistej drodze :D No nic na to nie poradzę podoba mi się .Lubię również Mandarine Basilic gdzie czuję głównie świeżą bazylię i zioła .
  No i absolutny faworyt Herba :D

  neska951

  OdpowiedzUsuń
 4. kiedy wyniki konkursu?

  OdpowiedzUsuń
 5. Anisia, Herba, Pamplelune, Gentiana, Mandarine... To wszystko stare, dobre Allegorie...
  Teraz jakoś Guerlain za bardzo postawił na kwiaty moim zdaniem.
  No nic, trzeba czekać. Może karta się odmieni.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać