[NEWS] Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles

Shot z kampanii Eau pour Elles.
Trzecim tegorocznym debiutem spod szyldu Thierry Mugler będzie nowa wersji klasyka Womanity (o nowym Angel i Alien pisałem tutaj KLIK). W Eau pour Elles trochę zanika pierwotny wizerunek tego projektu, lecz nie to jest najgorsze. Spece brandu zdecydowali się też obłaskawić samą kompozycję zapachową. Teraz znajdziemy w niej truskawki, choć nuta główna - kawior - wciąż jest obecna. Podobnie, jak białe figi. Na pewien plus zaliczam informację o zastosowaniu specjalnej metody ekstrakcji pachnących związków, którą opracował koncern Mane. Z rzeczy technicznych warto jeszcze wspomnieć o tym, że nosami tych perfum zostali Christine Nagel oraz Serge Majoulier. A teraz trochę o kicie, który się wciska klientom... Czytaj dalej...

Womanity Eau pour Elles będzie oferowany w niby ekologicznych pudełkach, które nadają się do recyclingu i same z niego pochodzą... Czysto marketingowe zagranie. Jeśli faktycznie by im zależało na ochronie środowiska to zastąpiliby fikuśny flakon prostym i korek tak samo i sprzedawali produkt w szarym, a przynajmniej niebłyszczącym pudełku. No, ale klient głupi, więc się nabierze na plakietkę "eko". Oczywiście flakon jest możliwy do ponownego napełnienia (celem głównym jest zatrzymania klienta, a nie względy ekologiczne) i występuje w dwóch pojemnościach: 50 i 80 mL. Będzie to woda toaletowa.

Info i fot. z fragrantica.com

Komentarze

 1. jak mugler to trzeba i tak testowac

  OdpowiedzUsuń
 2. ech, czego te koncerny jeszcze nie zrobią, co by ponabijać ludzi w butelkę (w tym przypadku dosłownie, w butelkę.)

  OdpowiedzUsuń
 3. Te truskawki wcale nie muszą być takie złe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Juz sam pierwowzor byl wyjatkowym kanfiturowo-rybnym smierdzielem.Teraz dodali do tego truskawke-bleee,daruje sobie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że Womanity nie zniknie ze sklepowych półek, gdyż jest to jedno z moich ulubionych pachnideł. Womanity Eau pour Elles w ekologicznym kartoniku mówisz.. Miałam kiedyś DKNY Pure. Kartonik gorszego gatunku.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać