[NEWS] Christian Audigier Ed Hardy Czaszkowiec x 2

Wersja męska.
Mogę się mylić, ale zapachy tej marki chyba są dostępne w polskich Sephorach. Głowy oczywiście nie dam, ale jestem przekonany, że napis "Ed Hardy" mignął mi przed oczyma w jakiejś polskiej perfumerii. A, dlaczego o tym wspominam? Ano ze względu na projekt butelek ich nowych perfum. Nieczęsto zdarza się taki poziom oryginalności.

Wyprodukowanie trójwymiarowej butelki w kształcie czaszki do łatwych, ani tanich nie należy. Do tego dodajmy interesujące wnętrze (czyli zapach) i już ślina cieknie na myśl o nowych Audigerach. Czytaj dalej...

Wersja damska.
Skulls & Roses for Her ma być kompozycją opartą na nutach karmelu, fiołka, truskawki i kapryfolium. Wersja męska ma być bardziej zielona i zawierać mech dębowy, kardamon, bergamotkę, lawendę i piżmo.

Oba zapachy zostały stworzone przez duet Marypierre Julien - Adriana Medina.

Fot. i info za fragrantica.com

Komentarze

  1. Zapachy Były swego czasu w Douglas'ach, ale chyba za dobrze nie idą bo zawsze widzę je w TK Maxx w cenach <100zł. W sumie nie ma się co dziwić. Wąchałem chyba 2 modele (Hearts and Daggers i coś jeszcze) i oba były totalnie nieciekawe, delikatnie słodkawe, czyli nowoczesne, niestety. Miłośnikom One Million mogą się spodobać.

    OdpowiedzUsuń
  2. *Domurst. W takim razie ja pewnie też w TKMaxxach widziałem, bo dość często wpadam tam z nadzieją na wielkie niszowce. Wstyd się przyznać, ale ich perfum nie znam. Żadnych.

    OdpowiedzUsuń
  3. marne te butle

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać