Ranking wpływowych blogerów urodowych 2011

Postanowiłem przygotować wspólnie z Wami ranking najbardziej wpływowych polskich blogerów branży beauty. Chciałbym, aby objął on zarówno blogi perfumeryjne, pielęgnacyjne, makijażowe, włosowe, ale już nie modowe i ogólne (gdzie kwestie urodowe są marginalnie traktowane).

Ranking nie ma na celu promocji blogerów, bo uważam, że każdy kto znajdzie się w tym rankingu nie potrzebuje tego typu działań. Chcę po prostu pokazać, że nasza część blogosfery to prawdziwie opiniotwórcze i silne medium; że wcale nie jesteśmy tłem dla branży modowej, kulinarnej i IT.

Jeśli macie propozycje w tym temacie to ślijcie je tu: niemuzycznapieciolinia@gmail.com. Wyznaczmy sobie deadline zgłoszeń na 25 lutego. Tak, żeby 1 marca móc ogłosić wspólnie ranking.

*słowo "urodowe" potraktujmy jako konieczne. :)

Komentarze

 1. Kosmetyki Atiny, Vexgirl, Anwena, Barwy Wojenne, 1001 Pomysłów i Pasji, Piękność Dnia, Atqabeauty, blog Idaalii. To moje ulubione i myślę, że też są bardzo wpływowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pieknośc Dnia, Smieti, Urban State of Mind, Idalia, może ja? ha ha

  OdpowiedzUsuń
 3. Wysłałam maila. :)
  Ala.

  OdpowiedzUsuń
 4. A mnie ciekawi czy będzie Sabbath of Senses w tym rankingu...

  OdpowiedzUsuń
 5. Podam i moją piątkę: Agata Ma Nosa, Atqua Beauty Blog, Smoky Evening eyes, malowajka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie też ciekawi, czy w rankingu znajdzie się miejsce dla Sabbath of Senses. I z góry zastrzegam, że nie jestem Klaudią. Mam na imię Beata i podglądam - z przyjemnością - oba blogi.

  OdpowiedzUsuń
 7. To ja tylko napiszę, że nie jestem Beatą z posta powyżej. :) Trzeba w końcu będzie założyć tu konto, bo masz już 5 Beat wśród czytelniczek z tego, co naliczałam.

  A z blogów polecam Sugar&Spice, Lakierowy Zawrót Głowy, Vexgirl, Sabbath i Co w nosie kręci.

  OdpowiedzUsuń
 8. Termin 'deadline' został tutaj nadużyty. Oznacza to oczywiście termin ostateczny, ale w stosunku do osób zobowiązanych do jego dotrzymania. Zobowiązanych tzn jeśli nie dotrzymają terminu to polecą ich głowy : )

  OdpowiedzUsuń
 9. Pracownia Alchemiczna, Sabbath of Senses, Co w nosie kręci
  Aktyna

  OdpowiedzUsuń
 10. Wysłałem typy urodowych na maila. Mam nadzieję, że parytety jakieś będą. Na moj hust blogi perfumeryjne sa najmniej wplywowe ze wszystkich kosmetycznych blogow

  OdpowiedzUsuń
 11. * Dziękuję za wszystkie opinie tutaj i, przede wszystkim, za te mailowe. Nie spodziewałem się takiego Waszego odzewu. Będę miał dużo pracy. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Marcinie, a mogą być youtubowiczki? Podam 3, które zaczynały od youtube'a, a później stworzyły również własne blogi:

  nieesia25, blog: http://agisboutique.blogspot.com/
  ciasteczko25, blog: http://www.ciasteczkopoleca.pl/
  AzjatyckiCukier, blog: http://azjatyckicukier.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Pani powyżej,
  Alina Rose,
  BeautyIcon
  Piękność dnia

  Tak na chwilę obecną a mamy już 2013 rok
  przydała by się jakaś aktualizacja analiza blogów urodowych ciekawi mnie ten wątek bardzo a ciężko o jakieś materiały albo zwyczajnie jestem zbyt leniwa by szukać

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać