[NEWS] Dolce & Gabbana Light Blue Dreaming in Portofino

Dolce & Gabbana Light Blue Dreamnig in Portofino.
Zamieszkana przez około 500 osób miejscowość należy do najbardziej ekskluzywnych wypoczynkowych punktów na mapie Włoch. Nie dziwi fakt, że słynny duet postanowił uwiecznić to miejsce w letniej wariacji na temat swojego wielkiego klasyka - Light Blue. Nowy zapach nazywa się Light Blue Dreaming in Portofino.

Jeśli faktycznie uda się im nawiązać do poziomu wersji pierwotnej to szansa na dobre letnie pachnidło jest duża. Bardzo duża. Lektura nut budzi jednak pewne obawy. Liczi... Czytaj dalej... i ambrette w głowie, irys z osmanthusem w sercu oraz ambra, paczula i piżmo w bazie. Takie połączenia mogą (ale nie muszą) znieść pachnidło na mielizny chemicznych zapaszków. Ufam, że już niedługo przyjdzie to mi sprawdzić.

Info i fot. za fragrantica.com

Komentarze

 1. Samo LB przyprawia mnie o mdłości i tutaj nie zapowiada się wcale lepiej. Dziwi mnie natomiast brak jabłek w nutach. Chyba to właśnie jest główny składnik Light Blue?

  OdpowiedzUsuń
 2. dojenia klasyka i nic więcej

  OdpowiedzUsuń
 3. *Beato. Owszem, dla mnie jabłko to też składnik klucz tych perfum. Ale jego dominacja miażdżąca nie jest, więc mogę sobie wyobrazić wariację LB bez niego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mario. Do Diora to chyba DG nie dorośnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy Tak, ale trudno kruszyć o to kopię. To zjawisko otacza nas zewsząd. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sequel Light Blue - podziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 7. *Różu. Nie tak sceptycznie. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. a mi się podoba zapach, jest chyba trochę lżejszy niż light blue ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać