[NEWS] Givenchy Eaudemoiselle Eau Fraiche —

Kontynuując temat Givenchy... Już niebawem premiera lżejszej wersji klasyka Eaudemoiselle. Piszę o tym nie bez przyczyny. Pierwsza wersja zrobiła na mnie olbrzymie wrażenie i dlatego proporcjonalne nadzieje wiążę z Eaudemoiselle Eau Fraiche.

W składzie zobaczymy sporo składników z podstawowej wariacji. Nuty głowy tworzą: cytryna, bergamotka, mandarynka, neroli. W sercu znajdziemy róże, kwiat pomarańczy i rabarbar. Niepokój budzi deklarowany... Czytaj dalej... skład bazy, w której jest tylko piżmo. Pozostaje ufać, że perfumiarze jakoś sprytnie zabawili się syntetycznym składnikiem i nie będzie on nadawał kompozycji okropnych, laboratoryjnych akcentów.

Info i fot. z materiałów prasowych.

Komentarze

 1. Masz rację Marcinie, klasyk jest bardzo dobry. Tego ze względu na przydomek "Fraiche" raczej ominę :)
  Jagoda

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też raczej ominę. To pewnie będzie zwykły "zapaszek"

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj nie. Eaudemoiselle wywołuje u mnie bóle migrenowe. Zbyt kwiatowy, zbyt cięzki i duszący. Pamiętam że na początku zwróciłam na niego uwagę, ale przy testach na ciele mnie zabił.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jagodo. Ja mimo "fraiche" w nazwie postaram się rzucić nosem. :) A nuż będzie to coś ciekawego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Różu. Taki urok zapachów, które nie powstają dla mas. Eaudemoiselle faktycznie może wywoływać takie objawy, bo potencjał zapachowy jest tam spory. Współczuję jednak szczerze, ponieważ to piękne perfumy.

  OdpowiedzUsuń
 6. wiesz dla mnie klasyka była za babcina, pachniala na mnie okropnie, ale cenię:)
  A eau fraiche totalnie brzydka, taka szyprowa?

  OdpowiedzUsuń
 7. wąchałam. na prawdę piękna

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny zapach, lżejszy. Nie tak wyszukany, ale dalej mający elegancję Givenchy. Pięknie się rozwija po kilku godzinach.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać