V Krajowe Sympozjum Nat. i Syntet. Prod. Zap. i Kosm.

V Krajowe Sympozjum Naturalne i Syntetyczne Produkty Zapachowe i Kosmetyczne

27-29 czerwca  2012 r., Łódź
W dniach 27-29 czerwca 2012 roku odbędzie się w Łodzi V Krajowe Sympozjum „Naturalne i Syntetyczne Produkty Zapachowe i Kosmetyczne”. Organizatorem sympozjum jest Instytut Podstaw Chemii Żywności Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej.

Odbywające się od 1996 roku sympozja dotyczące związków zapachowych są jedynym na skalę krajową forum spotkań przedstawicieli środowisk naukowych oraz przemysłu zainteresowanych tematyką, która obejmuje: izolowanie, syntezę, analizę składu, określanie struktury, właściwości biologiczne oraz zastosowanie naturalnych i syntetycznych związków zapachowych, aromatów spożywczych oraz surowców i produktów kosmetycznych.

Szczegółowe informacje dotyczące miejsca sympozjum i warunków uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie internetowej sympozjum: http://lcazb.p.lodz.pl/nspzk

Komentarze

 1. Spojrzałam już jakiś czas temu na program i całość wydaje się bardzo interesująca. Szkoda, że jest to w Łodzi. Niby środek Polski, a jednak daleko.
  Ala.

  OdpowiedzUsuń
 2. Marcinie, będziesz coś prezentował na tym sympozjum?
  Też chcę się wybrać.
  p.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać