[NEWS] Chopard Enchanted — likierowa śliwka?


Oby trafił do Polski, bo zapowiada się naprawdę dobrze. I fakt, że został zainspirowany przez błyszczące w mroku diamenty nie ma tu nic do rzeczy. Czytaj dalej...

Nowy Chopard Enchanted to przede wszystkim świetnie rokująca kompozycja zapachowa. Zresztą została zrobiona przez samego Dominique Ropion'a. W nutach głowy odnajdziemy śliwkę, która opisywana jest przymiotnikiem "alkoholowa".  Dalej mamy jaśmin. Bazę zaś tworzy piżmo, przyprawy, paczula oraz drewno kaszmirowe.

Perfumy mają pojawić się na rynku latem. Chopard Enchanted będzie wodą perfumowaną dostępną w pojemności 50 i 75 mL.

Fot. i info za blog.parfumswinkel.nl

Komentarze

 1. Ta alkoholowa śliwa brzmi bajecznie. Oby było to wszystko podobne do starych klasyków z Venezią na czele. Na pewno przetestuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Beato. Prawdę mówiąc, ja też od razu pomyślałem o Venezii i EC. Ale trzeba zauważyć, że tu nie ma wanilii, ani innych ocieplaczy.

  OdpowiedzUsuń
 3. piekny flakonik

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przejdę obojętnie obok tego zapachu,wszak Chopard w swoim dorobku ma wysmakowane aromaty,
  a jeszcze jak mieszał Dominique Ropion na koncie którego jest kilka arcydzieł:(Gucci Accenti,Portrait of a Lady,Kenzo Jungle słoń)
  to może okazać się strzałem w dziesiątkę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej, tylko ta "księżniczkowa" reklama jest niepokojąca :)

  OdpowiedzUsuń
 6. *Anonimowy. Flakon ładny. Też mnie się podoba. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. *Mario. To tylko reklama. Ja tam jestem dobrych myśli. Poza tym księżniczka zdaje się być w mrocznym zamku. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem szczęśliwą posiadaczką,przyznaję że przetestowałam w sklepie (1 psik)w zasadzie tak od niechcenia złapałam za pierwszą lepszą butelkę zapach przetrwał do samego wieczora i cóż...następnego dnia leciałam kupić cały flakon zdziwienie było ogromne jak zobaczyłam że to Chopard(mam 2 jego zapachy które uwielbiam) Gdzieś przeczytałam że ten zapach uspokaja i faktycznie po pierwszym teście odniosłam takie samo wrażenie,ale teraz różne mam odczucia oczywiście bardzo pozytywne.Czuję w nim jakąś nutę z mojego kochanego Opium.Zapach godny polecenia na mnie trwały,potrafi być zmienny,flakon bardzo mi się podoba hmm...nawiązuje do damskiego zegarka Chopard za blisko 30 tys.zł


  OdpowiedzUsuń
 9. Zapach dla pań 60 plus.sama mam 30 i nie wyobrażam sobie pachnieć czymś, co trąci starą kobieta.... jeszcze nie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać