[NEWS] Yves Rocher Rose Fraiche, Lilas Mauve, Agrumes...

...en Fleurs

Wiosna na dobre zagościła na półkach Yves Rocher wraz z trzema nowymi, limitowanymi zapachami z serii Un Matin au Jardin. Wszystkie kompozycje są zainspirowane kwitnącymi ogrodami pełnymi róż, bzu i cytrusów. Oprócz klasycznych wód toaletowych o pojemności 20 i 100 mL w skład kolekcji weszły balsamy do ciała i żele pod prysznic. Czytaj dalej...

Każdy z zapachów jest w założeniu monotematyczny, bez nut pobocznych. To sprawia, że seria ma szanse być naprawdę ciekawą. Yves Rocher Rose Fraiche zostało skomponowane przez Shyamalę Maisondieu, Lilas Mauve przez samą Annick Menardo zaś Agrumes en Fleurs to dzieło Christiane Plos. Ciekawe jestem, kiedy zapachy zadebiutują w Polsce (EDIT: już wiem - 30 kwietnia)...

Fot i info za mimifroufrou.com

Komentarze

 1. podobno w Polsce ich nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że YR wchodząc na chiński rynek, przyzwolił na obowiązkowe testowanie tam swoich produktów na zwierzętach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli to prawda z tymi testami na zwierzętach to przysięgam, że zrezygnuję z ich używania.

  Mają świetne produkty z dobrą ceną, ale nie ma rzeczy nie do zastąpienia.

  OdpowiedzUsuń
 4. mają być dostępne pod koniec kwietnia, pytałam się w sklepie. wąchałam testery i najbardziej jestem oczarowana Lilas Mauve.
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. RóżWKamieniu, BOK Yves Rocher podczas wymiany mejli przyznał, że "oferuje niektóre ze swoich produktów w Chinach.(...)władze chińskie mogą w sposób jednostronny, zlecić przetestowanie kosmetyków przed wprowadzeniem ich do sprzedaży na terenie ich kraju. Władze chińskie przeprowadzają badania w ośrodkach badawczych specjalnie przeznaczonych do takich badań. Niestety ośrodki te nie stosują metod alternatywnych, nad czym szczególnie ubolewamy, jako że od wielu lat walczymy z zadawaniem cierpienia zwierzętom."

  OdpowiedzUsuń
 6. 30 kwietnia :)

  Glory_Girl

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy. Bardzo dziękuję za poruszenie kwestii testowania kosmetyków na zwierzętach. To istotny szczegół, choć sprawa jest na pewno bardzo skomplikowana i wielowymiarowa.

  OdpowiedzUsuń
 8. Aki. Ja też poszedłem spytać i o dziwo zobaczyłem testery. Postaram się o próbki, bo po przelotnych testach wypadła ta seria całkiem miło.

  OdpowiedzUsuń
 9. Glory Girl. Dziękuję za informację. Już uzupełniam. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Powinni testowac na sobie a nie na zwierzatkach
  Pozdrawiam Martyna z http://dojazddoparyza.pl/dojazd-z-lotniska-beauvais/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać