Brad Pitt nową twarzą Chanel No. 5

Brad Pitt
Jeden z najprzystojniejszych aktorów Hollywood zostanie pierwszym mężczyzną reklamującym legendarne damskie perfumy - Chanel No. 5. To wydarzenie bez precedensu! Wcześniej twarzą zapachu była m.in Catherine Deneuve i Nicole Kidman. Oczywiście ikoną wciąż pozostaje Marilyn Monroe, która to ubierała się w kroplę "Piątki" do snu.

Zaangażowanie Brada Pitta w kampanie reklamową zainicjowało szereg plotek. Podobno koncern Chanel ma lansować męską wersję aldehydowego pachnidła. Smaczku całej sprawie... Czytaj dalej... dodaje fakt, że amerykański gwiazdor miał zainkasować za udział w kampanii reklamowej około dwóch milionów dolarów. Gdyby plotka okazała się prawdą to byłby najsowiciej opłaconą twarzą No. 5 w historii.

Info za gazeta.pl
Fot. z topnews.in

Komentarze

 1. Kapitalny pomysł. Ileż można oglądać nudno-seksowych przestylizowanych kobiecych twarzyczek. :PP

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba jeszcze raz spróbuje się przekonać do Piątki. Z taką twarzą nie może przecież śmierdzieć, musiało mi się zdawać... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że ta kampania zaszkodzi samemu Pittowi. Zupełnie nie widzę podobieństw między nim a piątką.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak ja ich nie lubie w sensie on i jego Bryndżelinka:(Znam przystojniejszych...;D

  Najbardziej podobała mi się Nicol ...jest stworzona do tej reklamy...ale to tylko moje skromne zdanie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też uważam, że najlepsza pozostaje Nicole. A Brada nie cierpię. przereklamowany jest. Kiedy ostatnio zagrał w dobrym filmie? Widocznie tylko reklamy mu zostały.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nawet jak grał, to jakoś ponadpzreciętnie tego nie robił, nasz Zakoscielny wacle nie odbiega od tego amanta...

  OdpowiedzUsuń
 7. Nudny i aseksualny ,przereklamowany aktorzyna o charyzmie odtluszczonego twarozku. Kto mial ten pomysl,powinien zostac wyrzucony na zbity dziob z firmy.

  OdpowiedzUsuń
 8. tez uwazam ze Pitt to niezbyt dobry pomysl na reklame piatki. no chyba ,ze bylby to ryan gosling lub alexander skarsgad :):)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać