[NEWS] Laboratorio Olfattivo Decou-Vert oraz Noblige

Włoska marka niszowa - Laboratorio Olfattivo - lansuje kolejne dwie kompozycje. Tym razem będą to zapachy bardzo różne od ciekawych, acz przyciężkawych poprzedników. Oto zapowiedź Decou-Vert i Noblige.

Pierwsze perfumy to próba zamknięcia we flakonie dwóch, przeciwstawnych akordów kwiatowych: woni samych płatków oraz zielonego listowia. Zapach ma być wielowarstwowy i odsłaniać po kolei każdą barwę roślinnych nut. Ciekaw jestem, jak wyjdzie to w świecie realnym. Oto oficjalny spis... Czytaj dalej... aromatów: konwalia, zielone liście, bez, jaśmin, magnolia, piżmo, nuta drzewna.

Znacznie bardziej interesująco wygląda Noblige - zapach szlachetny i elegancki. Tego właśnie mi brakowało w portfolio Laboratorio Olfattivo. W nutach: cytryna, bergamotka, lawenda, irys, neroli, ambrette, wanilia, bób tonka, lawandyna. Co ciekawe, twórczynią kompozycji jest Marie Duchene znana z mleczno-sandałowego Cozumel.

Oba zapachy będą dostępne jako wody perfumowane w pojemności 100 mL.

Info i fot. za extrait.it

Komentarze

 1. Już po nutach widać, że to będą perfumy dla ludzi zaczynających przygodę z niszą. Elegancki zapach dla Pani i elegancki zapach dla Pana. Oby tylko zostały dobrze zamieszane, bo wizerunek sephorowy do tej marki zupełnie mi nie pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Alambar bardzo mi się podobał. Pewnie pobiegnę po próbki. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Noblige brzmi świetnie, prawie same moje ulubione nuty...

  OdpowiedzUsuń
 4. * Beato. Nakreśliłaś najczarniejszy scenariusz, w którym oba zapachy charakteryzuje nuda. Ja mam nadzieję, że tak nie będzie. Do tej pory Laboratorio Olfattivo mnie nie rozczarowywało (no może Esvedrą, która wyszła trochę nijaka). Jak tylko będą w Polsce to dam znać i postaram się je opisać.

  OdpowiedzUsuń
 5. * Marysiu. Jeszcze przyjdzie nam trochę poczekać. Przy najbliższej wizycie w GaliLu zapytam, kiedy spodziewają się dostawy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. * Łukaszu. Noblige ma typowo męskie nuty, ale z dużym potencjałem. Oby nie okazał się to niewypał. Na dwoje babka wróżyła.

  OdpowiedzUsuń
 8. nowa szata graficzna troche gorsza od poprzedniej

  OdpowiedzUsuń
 9. * Anonimowy. Te zmiany są kosmetyczne. No, ale to kwestia gustu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać