[NEWS] Prada Luna RossaNowy zapach dla mężczyzn z włoskiej stajni zainspirowany został żeglarskim teamem Prady. Prada Luna Rossa będzie wodą toaletową dostępną w pojemności 50, 100 i 150 mL. Oprócz tego pojawi się bogata linia produktów dodatkowych przeznaczonych do pielęgnacji. W nutach mamy takiej składniki: kwiat pomarańczy, lawenda, szałwia, mięta pieprzowa, nasiona ambrette.


Info i foto za moodiereport.com

Komentarze

 1. bardzo ciekawa jestem tego zapachu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem Pradoholikiem i odkąd przeczytałem o tym nowym zapachu modlę się, żeby tylko dotarł do Polski, bo muszę go powąchać (i pewnie mi się spodoba i pewnie kupię), mam wszystkie męskie zapachy od Prady (choć nie ma ich za dużo)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również jestem Pradoholikiem,Okrutnie ciekaw jestem tego zapachu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. kolejny, tandatny sporciak

  OdpowiedzUsuń
 5. * 4premiere. Ja również. To czekamy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. *Łukaszu. Ja też bym chciał, żeby dotarł. Życie pokazuje jednak, że do Polski wiele nowości nie trafia. Postaram się odgrzebać jakiś kontakt do dystrybutora Prady i uzyskać informację na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jarku. Ja Pradoholikiem nie jestem (może nim bym był po poznaniu ich butikowej kolekcji, która na razie jest marzeniem ściętej głowy). :)

  OdpowiedzUsuń
 8. *Anonimowy. To o czym mówisz wprowadza pewien niepokój o poziom tej premiery, ale nie skreślałbym Luna Rossa już od początku. Oby się obronił. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawy news :-) Rzeczywiście - flakon wygląda trochę tandetnie. Na początku myślałam, że to będzie kolejny zapach inspirowany motoryzacją, a tu niespodzianka - bo żeglarstwem ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Genialny zapach ! warto i polecam w 100%

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać