Limitowany flakon Sisley Eau du Soir 2012

Rzadko. Naprawdę rzadko poruszam kwestię flakonów na Nie Muzycznej, ale tym razem robię wyjątek. Sisley to firma szczególnie mi bliska. Niby dostępna w sieciowych perfumeriach, lecz jakością wcale nie ustępuje koronnym, niszowym pachnidłom. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły przejawia się też w perfekcyjnym, klasycznym wzornictwie. Dość powiedzieć, że za wizualne aspekty perfum Sisley odpowiada polski rzeźbiarz: Bronisław Krzysztof. Czytaj dalej...

Niedawno Sisley zaprezentował nowy limitowany flakon Eau du Soir. Powstało ich tylko 8000 sztuk. Korek w tej wersji został pokryty 19-karatowym złotem. Efekt końcowy to rzecz gustu, ale trudno odmówić mu szyku i elegancji. Ja jestem tą butelką po prostu zachwycony! Pewnie niebawem będzie dostępna w Polsce. Podobnie jak w londyńskim Harrods, gdzie ma kosztować 170 funtów.


Info i fot. za harrods.com

Komentarze

 1. pani tyszkiewicz ma wszystkie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Flakon może ładny, ale co z tego jak zapach koszmarny

  OdpowiedzUsuń
 3. a mi się w ogóle nie podoba

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie flakon sie podoba. Jest taki hmmm...kunsztowny. Flakonik jest nieodlaczna czescia perfum. To jakby drzwi, ktore nas zapraszaja i zachecaja do wejscia. Kazdy woli wejsc przez piekne, silne, intrygujace drzwi niz przez skrzypiace dechy obory. Opakowania niszowe to zupelnie inna bajka. Ten minimalizm w zewnetrznym wyrazie, to klasa sama w sobie i wyzszy stopien wtajemniczenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. * Anonimowy. Nie dziwi mnie ten fakt. To w końcu wielka przyjaciółka rodziny d'Ornano.

  OdpowiedzUsuń
 6. * Diggerowa. A mnie się właśnie widzi. :) No, ale to akurat kwestia wyłącznie gustu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. * Anonimowy. Zapach Eau du Soir to kwintesencja szypru. Bez kompromisu. To jeden z powodów mojego uwielbienia tej marki.

  OdpowiedzUsuń
 9. * Łukaszu. Kwestia gustu. Mnie się podoba. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. * Liliza. Dziękuję za piękne porównanie. Widzę, że mamy podobne zdanie w tej kwestii.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać