[NEWS] Jean Paul Gaultier Kokorico by Night

Kokorico to udany zapach, bardzo udany. Dla mnie wcale też nie jest wtórny, co wiele osób mu zarzuca. Z tego powodu przyspieszone bicie serca wywołała u mnie informacja o nowej kompozycji - Kokorico by Night. Cóż, napiszę tylko o zapachu, bo przecież koncept pozostaje bez zmian. Czytaj dalej... W składzie pojawiła się jedna, ciekawa nuta: rabarbar. Wedle informacji, którymi dysponuję został on potraktowany jako zamiennik figowych liści. O efektach tego zabiegu przekonamy się jednak po wakacjach. Wtedy Kokorico by Night zadebiutuje na światowych rynkach. W Polsce pewnie później.

Info i fot. za nstperfume.com

Komentarze

 1. czekam z niecierpliwością...

  OdpowiedzUsuń
 2. OO świetny news!
  Ja także czekam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kokoriko mnie nie zachwyciło, ciekawe jak będzie z tym flankerem

  OdpowiedzUsuń
 4. Bez figi to juz nie bedzie to samo

  OdpowiedzUsuń
 5. * Diggerowa. Obyśmy się w Polsce ich doczekali. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. * Łukaszu. Podskórnie czuję, że ten będzie słabszy niż klasyk. Jak pierwsza wersję Cię nie wzięła to z tą chyba też będzie problem. No, ale z drugiej strony jest tyle pięknych zapachów na świecie. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. * Anonimowy. Żywię podobne obawy. Figowy początek to najbardziej niesamowita część Kokorico, dla mnie przynajmniej.

  OdpowiedzUsuń
 8. Rabarbar ma wielką przyszłość :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawe komu przypadnie do gustu nazwa
  kokorico?;)To coś jak kuku-ryku,czy kuku-na muniu.Nawet nie wziąłem do ręki testera w perfumeri bo odstrasza tandetnym designem i jak dla mnie równie głupawą nazwą.Zastanawia mnie jaka klientela się tym zapachem zainteresuje.Ja takiej butli w łazience bym nie postawił w widocznym miejscu.Chyba że zapach cudny to stała by w szafce na domestos pod zlewem ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapach bardzo fajny. Butelka wcale nie straszy w szafce (spośród kreacji JPG jedna z ciekawszych). Nie będzie to na pewno zakup jednorazowy.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać