Marcin Budzyk dla FashionMagazine


Japonia od zawsze mnie fascynowała. Pod każdym względem. Japończycy dokonywali rzeczy wielkich. Nie zawsze dobrych, ale wielkich bezsprzecznie. Czytaj dalej...

Pisałem już o ich wyspie Awaji, która pachnie wszelkimi kadzidłami świata. Pisałem o japońskiej róży w wyobrażeniu Hermessence, a kilka dni temu w najlepszych salonach prasowych pojawił się jesienny FashionMagazine,...

...a w nim mój artykuł pt. "Kobieta pachnąca ikebaną". Pozwolę sobie zacytować jego lead:

"Ikebana to rytualna sztuka komponowania roślin. W prostym tłumaczeniu znaczy "kwiaty, które żyją". Europejczycy uważają ją za szaleństwo odizolowanych przez lata Japończyków i nieświadomie powielają od ponad pół wieku, tworząc swoje luksusowe perfumy - perfumy, które jak żadne inne podkreślają kobiecą osobowość."

Artykuł zajmuje dwie strony. Poniżej mały skan pierwszej.Komentarze

 1. Czytalam. Fajnie że takie artykuły zaczely sie pojawiac w polskiej prasie. Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Magazyn przekartkowałem już, ale pod kątem sesji Struss. W weekend zajrzę ponownie : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje. Tylko u mnie nie ma nigdzie tej gazetki/ :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeczytałem. Artykuł ciekawy i zahacza o moje zainteresowania : )
  Jednak sarkastyczny zwrot "obwieszonych złotem klonów Donatelli Versace" zupełnie niepasujący dla czytelników Fashion i zużyty dla czytelników NMP ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. * Anonimowy. Dziękuję. Ciesze się, bo może tym wpłynę na rozwój świadomości w naszych rodakach. Zapach to ważna rzecz.

  OdpowiedzUsuń
 6. * Anonimowy. Jest w salonach prasowych, w Empikach, na stacjach benzynowych. Choć zdaję sobie sprawę, że to niszowy tytuł dostępny głównie w dużych miastach.

  OdpowiedzUsuń
 7. * Anonimowy. Też myślę, że "super". Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. * Łukaszu. Dzięki za dobre słowo. Może i zwrot nie pasuje, ale świetnie oddaje sytuacje na rynku perfumeryjnym i jest po prostu prawdziwy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Marcinie, serdecznie gratuluję! jesteś kopalnią cennych informacji i rozbudzasz uwielbienie dla pięknych zapachów, podkreślając jak są ważne!

  OdpowiedzUsuń
 10. * Aniu. Dziękuję. Staram się Was nie zawieść i po prostu rzetelnie robić to co lubię. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać